Barbar Conan (1982)

Nemůžu si pomoct, ale já se dost nudila. Známý název, ale pro mě naprosto zapomenutelný film.

Báječná show (2002)

Má existence tohoto filmu nějaký význam? Jestli vůbec nějaký je, tak se mi dost dobře schovává.

Klokan Jack (2003)

Nudné, trapné, nevtipné, neuvěřitelně špatné herecké výkony, bez nápadu, žádné dobrodružství, téměř žádný děj, žádná myšlenka a zmiňovaný klokan se na obrazovce skoro neobjeví. Smutné...

Addamsova rodina (1991)

Věřte nebo ne, ale já se u toho ještě teď dokážu bát jak u žádného jiného hororu :). Nevím čím to je, ale asi to značí něco o kvalitách téměř všech hereckých výkonů, o Christině Ricci nemluvě.

Pomoc! (1965)

Když si to tak vezmete, je to celé holý nesmysl a neuvěřitelný brak. Ale protože jde o Beatles, bere se to jinak. A já jsem ochotná do jisté míry na tuto hru přistoupit :)

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Smysl vzniku tohoto filmu mi silně uniká. Ačkoli děti (podle statistik) nečtou a jméno Jules Verne jim moc neřekne, film je dělaný cíleně pro dětské publikum. V kině jsem jsem si připadala, jako když ostatní diváci sledují úplně jiný film - všichni se úžasně bavili, každou chvíli se něčemu smáli a já dospěla do stádia, že mě pomalu i mrzelo, že mám mozek a nedokážu se bavit s nimi. Navíc zapojení Jackieho Chana s jeho bojovým uměním vadilo.

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (2002)

Dětské publikum se baví a to je u filmu pro děti asi prvořadé. Jinak myslím netřeba hledat žádnou logiku nebo naopak chyby.

Pollyanna (2003) (TV film)

Snad jen nechápu, co bylo na té holce tak krásného, že to museli zmiňovat každou chvíli.

Kokosy na sněhu (1993)

Kdyby mi bylo 8, bylo by to na jasných 10/10 :)