• Krátkometrážní
  • Rodinný

Vánoce (1965) (TV film)

Tak tyhlety stary Peanutovky fakt zeru. Kdyz sem byl malej libilo se mi to dost no a nyni taky. Fakt pro deti jak delany a pro takovy ty retrolidi taky. Za me 97%

Mezi námi zvířaty (2003) (seriál)

Ti kdo zboznuji filmy Nicka Parka (jako treba ja) at se podivaji na tenhle serial. Co by nam rekli zvirata kdyby umeli mluvit? To se dozvite tady. Urcite doporucuju! Sice je to jenom s titulkama ale stejnak to dabingem vzdycky zkazej. Takze za me 95,6%

Griffinovi - Griffinovi ve Springfieldu (2014) (epizoda)

Jako Griffinovi me nikdy nak nebrali, ale ze se do Griffinu dostane nakej ten crossover se dalo cekat. Celkem to slo a ti kdo maji radi Simpsony tak urcite kouknete. 64%

Panika v městečku (2009)

Na serial to rozhodne nema ale I tak stoji za to se na to podivat. Je to dost vtipny a nezpustite z toho oci. 84%

Panika v městečku (2002) (seriál)

Urcite stoji za to zkouknout alespon prvnich pet nebo sest dilu. Ti kdo se uci animovat se u tohoto serialu dozvedi I hodne zajimavejch veci. Ten serial zeru takze za me...96%

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Urcite dobrej porad pro milovniky jidla, jelikoz se dozvite v jake zemi se co vari vyrabi atd. Za me pecka, protoze to uvadi I me sympatickej muz. 98%

Středo-džungle (2009) (seriál) odpad!

WTF? Zvirata co jezdej na koleckach? No to uz je vrchol detskejch pitomejch serialu! To by mel bejt horor! 0,1%

Pan Nakládačka (2013) (seriál)

Videl jsem jeden dil takze to nemuzu nejak moc hodnotit, ale zas tak spatny to nebylo jak sem predpokladal, celkem sem se i zasmal takze...81%

Sebevražedný oddíl (2016)

Jako slo to. Az na tu scenu jak Deadshot nezabil Batmana kvuli jeho dceri. Za me 86%