• Krátkometrážní
  • Rodinný

Rozčarování (2018) (seriál)

Tak to je muj 2. nej serial. To je proste pecka. Super fantasy serial a fakt hodne doporucuju tem co koukaj neb koukali na fantasy filmy neb serialy se sprostou tematikou. Jeste lepsi jak Teorie Velkyho Tresku. Proste pecka 100%

Boris (2013) (seriál)

No nwm jestli to muze poucit deti. Ja bych se u toho jako malej asi nic nenaucil ale co dobra animace tak 23,2%

Garfieldův festival humoru (2008)

Urcite lepsi jak 3D Garfield! Mno hlavne ze sem se u toho dobre bavil. Asi doporucuju tem co maj radi Garfielda ale pozor zas to neni po stripech. 35,6%

Garfieldova show (2008) (seriál)

Podle stripu to neni rozhodne, ale nevadi mi to ackoli z Garfielda udelali takovouhle nulu timhle serialem. 23%

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje (2009)

Neni to takovy ze bych to bed okok cely, ale neni to to taky dobrej film. Hele OK, Garfield v komixu - Pecka,G arfieldova Show - Ujde to, ale co je tohle?! To neni jak z komixu to je zplacanina a dost! Ten film asi fakt nema doporuceni (a za to sem rad) za me 12%

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Si delas srandu?! SpongeBob jako animovanej na PC?! Mno asi to neni to nejhorsi co mohlo prijit, ale i tak no ma to takovej divnej dej. Zasmal sem se u toho taky ale no furt to proste neni jak serial. Za me si to zaslouzi 67%

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

První dvě (někdy i ve třetí) série jsou opravdu nepřekonatelné v kresleném světě dětských postav. Humor neomrzí. 95%

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Ten animak asi vsichni znaj takze o tom nemusim skoro nic rikat. Ale rek sem ze by tenhle serial pro deti (I dospely) meli vsichni znat! 89,9%