V zajetí démonů (2013)

Na na tento horůrek jsem se těšil asi půl roku a konečně jsem se dočkal. V zajetí démonů je vlastně další z mnoha ohraných hororů o rodině, která se přestěhuje do domu, ve kterém se dějí paranormální jevy. Příběh vypadá jako klišé ale Wan opět nezklamal a přišel s extra hutnou atmosférickou bombou... Sálem v kině se ozýval jekot a lidé leknutím nadskakovali ze židlí (některé lekačky jsem opravdu nečekal a to úžasné audio do toho je ještě pořádně umocňovalo...) jedním slovem DOKONALOST, zatím zdejší hodnocení 87%, 177 nejlepší film odpovídá realitě. Jen té pipině a tomu čurákovi, kteří seděli za mnou a nezavřeli půl filmu hubu, bych nejradši narval osobně do huby zkažený maso, aby aspoň na chvilku zmlkli.

Lesní duch (2013)

No ty "KUNDO".... takhle nejak si predstavuju pekny jatka :o)

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

U mě zatím převládá nadšení. Jsem zvědavej, jak to bude pokračovat. 1 díl: prozatím neviděl . . . . 2 díl **** kromě vcelku úsměvně provedené vraždy a pár nelogických chování některých postav je tento díl v rámci hororového subžánru stále nadprůměr . . . . 3 díl ***** Tento díl mně fakt nenudil... stále jsem musel sledovat, co se děje, protože se zde prolínalo mnoho dějových linií najednou (beru jako +). Také se mně líbílo, jak Connie Britton nasedla do auta s průvodcem, který vyprávěl o děsivých událostech ve městě a dozvěděla se tak "krvavou" historii svého domu (beru jako dobrý nápad). Zavěrečná scéna s altánem mě taky dostala . . . . 4 díl ***** pro mě zatím nejintenzivnější díl celé série. Při scéně s ultrazvukem jsem málem omdlel i já, škoda že tento příběh je dvoudílnej a já musím týden čekat na další díl . . . . 5 díl *** slabší než první část tohoto příběhu, čistý průměr . . . . 6 díl **** čuně čuně, Prasohlav si pro tebe jde . . . . 7 díl **** ta služka je fakt kost.... kdo by neodolal? . . . . 8 díl

Nevinná (2012)

Jedná se spíše o romantické drama, obohaceno dvěma mrtvolami, jednou zbídačenou přeživší a následným vyšetřováním, než o thriller. Děj se věnuje tomu, co se událo před vraždou, ukazuje soupeření dvou mužů o srdce jedné ženy. Ta si nakonec vybere jednoho, což druhému moc po vůli není.... Napětí moc ve filmu nehledejte, ale nekoukalo se na to špatně. Za mě čistý průměr.

Kučisake onna (2007)

U tohoto horurku jsem pusu od ucha k uchu nemel. Pani vypadala pekne, ale to je asi jediny, co mne nadchlo. Pribeh, atmosfera a herecke vykony bych bohuzel zaradil mezi ty slabsi.

Temné nebe (2013)

Tak tohle bylo tedy něco. Asi 3x jsem strachy málem přestal dejchat, husina naježená a tep 220/180. Uffffffffff. Jeden z největších alien nářezů za poslední dobu. MASAKER

Vampire of Quezon City (2006)

Všem se moc omlouvám, že takhle snižuji hodnocení tohoto filmu, ale mně to fakt nesedlo. Čekal jsem něco ve stylu snuff 102, což je jeden z mých nejoblíbenějších sadist filmů, ale bohužel. Neříkám, že některé scény nejsou brutální, to ano, ale touto formou mně to spíše nudilo, než aby mě to posadilo na zadek. Někdy časem si tento filmek ale určitě zopáknu, možná budu lépe naladěn a mé hodnocení půjde nahoru. 25%

Granny (2011)

Jojo s důchodkyněm si není radno zahrávat :-) celkem dobrá slasher-jednohubka, kde hlavní zbraní jsou pletací jehlice.

Odpočívadlo (2006)

Ten nezničitelný pick-up bych chtěl vlastnit, to by bylo terno, ten by nezničil ani Chuck Norris....