Divočina (2014)

Sam sebe se ptam, kde jsem vzal tu jednu hvezdu... asi z milosti za to, ze si krava ani neumi zabalit...

Šílenství Debory Loganové (2014)

Začátek celkem dobrý, od objeveni prvního hada film bohužel nabral strmě klesající úroveň. Hrozně jsem se nudil a pověstnou hadí hlavu jsem skoro zaspal. Slabší podprůměr.

Les sebevrahů (2013) (TV film)

Bylo to spíše vtipné než hororové...

Hercules (2014)

Průměr, který sice neurazí, ale ani moc nenadchne.... Dwayne je čím dál větší krychle :-)

Annabelle (2014)

Právě jsem se vrátil z kina a tak nadupaný kino jsem už dlouho neviděl. Že by lidi konečně začínaly být hladoví po hororech? A teď k filmu. Až na posledních asi 15 minut, které jsem víceméně protrpěl, je to fajn jednohubka. Husí kůže se u mě dostavila, jednou jsem se i pořádně lek, takže jsem spokojenej. Mé hodnocení bude mírně nadhodnocené a dávám čtyři hvězdy s odřenýma ušima.

Coherence (2013)

Při tomto filmu jsem si vzpomněl na Teorii velkého třesku a na Sheldonovo vysvětlování Penny, co je Schrödingerova kočka. Teď by jí stačilo pouze pustit tento film a hned by určitě věděla :D

The Damned (2013)

Tak toto mě bohužel moc nenadchlo. Jako nápad oceňuji, ale k čemu všemu toto, když se u hororu ani jednou neleknete, nejste znechuceni či nejste ani v napětí? Mirrors 2 se mi od Garcíi líbili o dost víc.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Nemůžu si pomoct, ale musím dát za plnej počet. Fakt jsem se skvěle bavil celých 101 minut, vlastně jsem je smíchy probrečel. A ten nápad, kdy se střetnou Ruské zombie s nacistickými, to je prostě genialita. Masky, triky, vše je perfektně zvládnutý. Teď jen doufám, aby bylo i další pokračování ;-) Jo a nezapomeňte shlídnout potitulkovou scénu...