Hancock (2008)

Ze začátku, kdy je Hancock hajzl hrdina co chlastá a s ničím se nesere mě film bavil na 4* druhou polovinu, kdy se mění v hodnýho hrdinu me bavil tak na 1*. Půlku hvězdičky však musím přidat za scénu s velrybou na youtube, u které sem se smál asi 5 minut v kuse!

Divoká jízda (2007)

Čekal jsem odpad a dostal jsem průměr. Není to sice bůhví jak dobrej film, ale koukat se na to dalo. Překvapuje mě, že na imdb o něm není zmínka.

Tropická bouře (2008)

Zajímavosti: Podle Bena Stillera, v rozhovoru pro playboy, hrál Jack Black většinu tohoto filmu s pohmožděnými žebry. [--] Když Lazarus mluví s Tuggem o "Prosťáčkovi Jackovi", vyjmenuje mu, že herci kteří hráli naprosté retardy nikdy nedostali Oskara. Vyjmenuje však i Petera Sellerse ("Being There"), který nehrál úplného retarda, ale Oskara rovněž nikdy nevyhrál [--] Chyby ve filmu: Čas cca 9.50 Když Kirk Lazarus mluví s Tuggem Speedmanem, tak je vidět Tuggova karabina na pravém rameni jednou otočená směrem k jeho krku jenou směrem k jeho ramenu [--] Mezi 16 a 17 minutou, když Pecker volá Tuggovi kvuli TiVo, Tuggův mobil alternuje mezi otevřeným a zavřeným clipem [--] Čas cca 19.10 Během videohovoru je na Lesově ruce celou dobu vidět jeho svatební prsten, v jednom záběru však zmizí [--] Čas cca 47.08 Je v záběru Jeff, jak drží svou M60 v pravé ruce. Hned v dalším záběru je vidět, že ji drží v obou rukách a má ji zavěšenou na karabině [--] Čas cca 73.50 Po Tuggově představení "Prosťáčka Jacka" si otírá obličej kusem hadru. Na následujícím záběru má obličej téměř čistý a na dalším opět od make-upu [--] Čas cca 85.30 Když Jeff objeví kopeček heroinu, a dává k němu ruce, tak jeho prsty vypadají, jakoby již byli v prášku vloženy. Pravděpodobně z předešlé klapky [--] Čas cca 30.40 Když Kirk Lazarus lze čistě vidět, jak vyndavá svou brokovnici z pouzdra, je zvláštní že o 10 vteřin ji vyndavá z pouzdra znovu [--]

Znamení ve zdi (2002)

Zajímavosti: Před samým natáčením producenta napadlo, že knihy jsou již zastaralé a přemýšlel o náhradě magického deníku za e-book.

Česká spojka (2002)

Ve stručnosti: trapné hlášky strašně cool a ftipného černocha; chyby ve filmu, kterých si nejde nevšimnout; samé klišé; plno nelogičností; stupidní příběh Zajímavosti: Původní název byl "Black Sheep", poté se však zjistilo, že již existuje film s tímto názvem. Ironií je, že nový název "Bad Company" je také název již existujícího filmu. [--] Toto je jeden z posledních filmů natáčených ve World Trade Centru (některé z podzemních scén) [--] Jeden z filmů, který změnil datum vydání kvůli útokům na WTC. Původní termín listopad 2001 se změnil na červen 2002 [--] Chyby: Rýže v Jakeovým uchu během svatební scény mizí a opět se znovu objevuje [--] Když Hayes a Oakes při scéně, kdy ujíždějí, narazí s autem do stromu, je vidět, že celá pravá strana je dost zničená. V dalších scénách je auto více méně nepoškozené [--] Když Jake vyhraje šachy nad protivníkem, který pak hodí peníze na stůl, je vidět, že pozice figurek je jiná, než v záběru o několik vteřin později, ačkoliv na šachovnici nikdo nesáhnul [--] Když Jake s Nicole a záporňákem padají dolů šchtou na prádlo, je vidět, že Jake jednou nohou minul koš na prádlo. V další scéně je vidět, jak vylézá z koše [--]

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Hlášky typu :"you want to know more?" nebo píseň "good day to die" se stávají kultem;-) Zajímavosti: Původně měla roli Admirála Enolo Phid hrát Sarah Douglas http://www.csfd.cz/herec/23470-douglas-sarah , nakonec ji však dostala Amanda Donohoe http://www.csfd.cz/herec/9247-donohoe-amanda [--] Chyby ve snímku: Ve 13 minutě si Lola sundá svou čepici. Na dalších záběrech ji zničeho nic má opět na hlavě a pak zase ne...to se ještě několikrát opakuje.[--] V čase 21:12 až 21:18 je v levém horním rohu vidět část klečícího vojáka jakoby ve zdi. Jak se kamera zvedá, je voják už v pořádku vidět nahoře na zdi. Navíc herec se třese jakoby střílel ze zbraně, ale na záběru nejsou vidět záblesky ani slyšet střelba.[--] V 30:43, když transportér vypadne ze skoku, je záběr na zpomalení na normální rychlost, ale v čase 30:55 je v okně za Lolou stále ukázán vesmír jako dříve během skoku.[--] V čase 25:35, při záblescích ze střelby je v levém horním rohu asi na vteřinu vidět hlava kameramana.[--] V čase cca 62:30 je vidět 6 přeživších, kteří jdou po hřebenu duny. Doktor je stále v záběru, přestože zemřel o několik minut předtím. Při prolínání s další scénou je v jeden okamžik vidět 6 lidí v jedné scéně a 5 v druhé.[--] V cca 67 minutě, když se Ricův tým svléká, tak Link Manion (ta uplně v pravo na záběru) si svléká tričko 2x[--] V cca 83 minutě, když Lola praští Nebezkého Maršála, je vidět, že se její pěst vůbec nedotknula jeho tváře[--]

Bílé peklo (2001)

Plně souhlasím s komentářem "monolog". Když k tomu přidám hrozný dabing, který občas střídalo původní znění, tak musím dát 2* ikdyž sem původně chtěl dát 3*

Království (2007)

Nemá smysl psát znova co už napsali jiní. Sdílím názor s těmito komentáři: FilmWave, fastum, trojtmberk, Renton