• Fantasy

Stříbrný vítr (1954)

Krásný poetický film, na nějž bylo radost se dívat. Pohádková atmosféra i hudba. Mládí a život. Nevím, jestli to bylo špatnou nahrávkou, ale tu krásnou poetičnost kazily střihy, kvůli nimž jsem měla pocit neúplnosti filmu. Ale ti herci to zahráli krásně.

Love and Dance (2009)

Film byl úplně o ničem. Zdlouhavý, nudný, plný trapných a zbytečných rozhovorů. A taneční choreografie byly velice velice špatné, naprosto nenápadité a navíc úplně debilně natočené, tudíž jsem z nich viděla tak třetinu, navíc neuceleně, a nemohla jsem si tak na ně udělat žádný pořádný názor. Zrovna choreografie hlavních postav, které by měly být úžasné a nevšední, se nacházely hluboce pod ostatními tanečními čísly. A to jsem ještě nemluvila o otřesných hereckých výkonech! Ale tak dvakrát třikrát jsem se zasmála, takže si odpad pro tentokrát odpustím. Nechápu ale, jak tohle dílo dokázali tvůrci tak pokonit...

Cesta do lesa (2012)

Velice ale opravdu velice zvláštní oddechovka, vtipná, milá, ale herecky, příběhem i scénářem nedostatečná. Mám z filmu velice rozporuplné pocity, ale rozhodně je originální. Někdy až moc, jindy příjemně.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Tenhle film by měl šanci, kdyby neobsahoval spoustu dlouhých, zbytečných a mnohdy trapných dialogů. Vtip se objevoval v malé míře jen na začátku, tudíž na zbytku nebylo zajímavého téměř nic.

Kosmetička a zvíře (1997)

Kupodivu tu okoukanou kostru všech amerických komedií (to je debil/kráva - zamiloval/a jsem se - všechno je perfektní - všechno je k ničemu - všechno je perfektní) se tvůrcům podařilo ozvláštnit a velká porce šíleného humoru mi pozvedla náladu.

Make Your Move (2013)

Taneční scény byly perfektní a i příběh byl na taneční film celkem originální.

Hříšný tanec 2 (2004)

Nechápu tu potřebu zdejších recenzentů srovnávat s prvním dílem. Mě se film velice líbil, tanec byl skvělý a i příběh mně velice zaujal. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a film je plný vtipných a milých scén doplněných navíc o vynikající taneční choreografie.

Tančím, abych žil (2006)

Teda nechápu, že tenhle film není červený. Skvělý nápad, další špetka pochopení jiných vrstev, sranda i přeovapení. A k tomu všemu to bylo inspirováno skutečnou událostí. Není to super? Je.

Slečna Drsňák (2000)

Srandovní. Myslím, že tak blbě jako ty modelky se nikdo chovat nemůže :)), ale jako parodie a lehká komedie super.