Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Hele nevím, ale jako spíš jsem se nudil, než bavil. Hlášky typu "Co Jeeee", nebo "Na co čekáš?" budou pro mě ikonické, ale zbytek filmu je jedna velká nuda. Možná je to i tím, že ten film je starý už více jak 20 let, takže už to pro dnešní diváky nemusí být tak zábavný, jak tehdy

Maličký (1978)

Na konci jsem se rozbrečel, to je něco tak dojemného 😭

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (pořad)

Hele, mě to baví, Lord Mikýř je vyzobrazení bojovníka za správný český internet. A luxusní efekty - wow, takový jsem neviděl hodněkrát ani u zahraničních tvůrců. Přeju Vám hlavně hodně štěstí ve Vaší cestě za správnýCZ/SK internet! 👍

Šarlatán (2020)

Zpočátku to bylo dobrý, ale pak ten film začal bát pro mě moc, tak jsem ho radši dál nesledoval. Jestli máte rádi zvířata, tak se prosím na ten film nedívejte, je tam totiž scéna, kde se týrají kočky.

Vrchní, prchni! (1980)

Věřím, že na tu dobu to byla dobrá komedie, ale na dnešní poměry je to už celkem nuda.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Ach, nostalgie dělá své. Každý díl je prostě skvělej. Hlavně se mi líbí, že Spongebob naráží na reálné politické a společenské věci, např. školství a zdravotnictví v USA. A nestydím se za to, že se na ten seriál koukám, i když mi je 15. 4/5

Leon (1994)

Drsný Jean Reno, mladá krásná Natalie Portman a hodněkrát vtipný vzteklouš Gary Oldman dohromady? Ano, tomu se říká výborná kombinace. A plus obyčejné prostředí velkoměsta ve Francii, zajímavý příběh a celkové zpracování filmu si zaslouží 4/5!

Pretty Woman (1990)

Film, který dávaj na Nově každý Štědrý den a zapsal se do všeobecného povědomí jako klasika. A s tím i souhlasím. Je to takový odpočinkový nenáročný film, který nemá chybu. 5/5

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Jen jedno slovo - ÚŽASNÉ!!! Příběh - povedený. Postavy - dobře napsané. Herecké výkony - Level Hollywood. Efekty - nejsou přehnané a dobře autentické (vypadají celkem reálně). Humor - dobře okořenil film. Hudba - kdo nepozná znělku z Pirátů z Karibiku, tak nevím, co si mám o něm myslet. Nostalgie z dětství - YES! 5/5 - jeden z nejlepších filmů historie kinematografie