Made in America (1993)

Film měl celkem dobré ambice a dobrý humor, ale konec byl takovej hodně předpokládanej a uspěchanej. 3/5

Shrek (2001)

Prosím, neukamenujte mě, ale ten film mi až tak úžasnej nepřišel. Je pravda, že měl dobrej humor, výborné postavy a celkově to mělo na začátku dobře našlápnuto, ale celkově mi přišel příběh hodně uspěchanej a jelikož na hodnocení každého filmu se podílí hlavně příběh, bohužel mu musím dát 3/5.

Batman začíná (2005)

Batman začíná a Batman Temný rytíř jsou u mě ty nejlepší filmy, co jsem kdy viděl. Myslím, že to nepotřebuje další komentář.

Temný rytíř (2008)

Batman Temný rytíř a Batman začíná jsou u mě ty nejlepší filmy, co jsem kdy viděl. Myslím, že to nepotřebuje další komentář.

Forrest Gump (1994)

Já k tomu filmu nemám co říct. Dokonalej film, kterýmu bych dal i hodnocení 100%! Kdo ten film neviděl, není to fanoušek filmů!

Dahmer (2002)

Dahmer je velmi zajímavej snímek. Vlastě jsem očekával, že dostanu biografický film o jednom z nejznámějších amerických sériových vrahů. A to se překvapivě i vyplnilo, ale trochu jinou formou. Sledujeme zde současný život Dahmera a poté sledujeme jeho flashbacky na mládí, kdy vypadal jak mladý Elton John. A za to filmaře velmi chválím, že jsme nedostali jen strohý výčet údalostí v životě Dahmera. Celkově se mi ten film líbil a dávám mu 4/5.

Simpsonovi - Tentokrát o lásce (1994) (epizoda)

Když hodnotím epizodu tak velkého seriálu, a ještě k němi píšu slovní komentář, zaujímá u mě speciální místo. A v tomto případě v dobrém slova smyslu. Nevím proč, ale přišly mi úžasné flashbacky z minulých epizod a díl jako takový je velmi vtipný a dobře jsem se u něj bavil. 5/5 - Právem patří do zlaté éry Simpsnů

Loupež století (2014)

Ten film je tak strašně průměrnej, že nemůžu o něm říct, že je to mistrovský dílo, ale zase nemůžu říct, že je to odpad odpadů. Řekněme si plusy. Celková zápletka není k zahození, jo má to své chyby a trhliny, ale není to tak špatný. Dále John Travolta se snažil to dobře zahrát, ale nedalo se mu až tolik prostoru ve filmu, jak by se mohlo. A teď přijde to horší - kritika. Klišé - ty tam byly jakože fakt hodně často a to zrovna moc rád nemám. Reakce a chování hodně postav ve filmu mi přijdou takové nereálné a divné. Např. každá správná matka, když se dozví, že má syn rakovinu, tak neváhá a řekne, že přijede za ním co nejdřív, jak to jen půjde. Dále nechápu chování syna, když táta přijde z vězení. Jako správnej syn ho přeci obejmu a zeptám se, jak se má, a né jen - "Ahoj tati, ty už jsi zpátky?" Takže dávám 3/5 (a to jsem ještě fakt hodně mírnej) - Travolto, not great, not terrible

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Psychologický snímek o životě ve sklepě Natashi Kampuschové na mě velmi silně zapůsobil. Z filmu jde cítit strach a takový ten nepříjemný pocit. Proto se ptáte, proč jsem dal filmu pouze 2 hvězdy? No, čekal jsem, že to bude něco ve stylu ROOM (2015) - život po věznění a medializace případu. Jenže ten film je jen o trápení mladé Natashi a takové filmy o týrání jednoduše nemám rád. Měl jsem to sice čekat, ale nečekal jsem, že to bude až v takových extrémech. Takže radši si pustím svůj oblíbený ROOM, který má ještě krásnou hudbu a více působí na emoce. Takže sorry Němci a sorry Constantin film, ale zase jste se moc nepředvedli, spíše jste měli zůstat u vašeho vzteklého Hitlera, než u natočení této úchylárny.

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Na to, že se jedná seriál pro děti, tak jako 15letý teenager jsem se u něj bavil a každý díl si naplno užíval. Nevím, zda je to nostalgií, nebo opravdu se jedná i na dnešní poměry výborný seriál. Dle mého názoru by se mělo dětem pouštět tohle, než ty dnešní sračky, které vidíte všude - v kinech, v televizích nebo na internetu. Když se vrhnu na podrobnější rozbor seriálu, ze všech úhlů je výborný. Animace samozřejmě už není nejnovější a našel bych zde určité chyby, přesto má však to kouzlo těch typických 80./90. let. Hudba se mi taky líbila, i když to taky žádný Hans Zimmer není. Hlavní příběh z knihy Julese Verna je ještě doplněn o menší, avšak stále zajímavé zápletky. To stejné mohu říci i o postavách. Dbá se na jejich charakter mnohem více, než v knize, a tím pádem se s nimi vždy vžijete a prožívate to dobrodružství s nimi. Navíc je to doplněno úžasným českým dabigem Viktora Preisse, Evy Spoustové, Inky Šecové, Jiřího Brudera, Václava Postráneckého, Stanislava Fišera.... takhle mohu pokračovat donekonečna. Takže za mě - super seriál z dětství a dávám mu 5/5!!!