Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Obi-Wan se mi líbil. Mnohem víc, než vychvalovaná Ahsoka.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Mnohem lacinější a scenáristicky nevyvážené. To je škoda. Bere to snad každý prvek z nějaké úspěšné fantasy a snaží se z toho poskládat myšmaš, který má ohromit. Největší mínus je Křenková, ta totiž neumí vůbec hrát. V prvním díle, kde přicmrndávala, to tolik nevadilo. Teď to mlátí do očí, protože Segal je proti ní bůh emocí a herectví.

Zranitelná srdce (2022)

Těžký průměr. Ale na nudné odpoledne koukatelné.

Dobrá znamení - Série 2 (2023) (série)

Naprosto vynikající první sérii nahradila druhá, která stojí pouze na hlavních hercích, ale příběhově je mnohem horší a rozuzlení je vlastně až příliš ubohé a trapné. Tohle vzniknout nemělo.

Vocasy na tripu (2023)

Místy zbytečně přepálené ve vulgárnosti, ale jinak velká sranda.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Nový Indy by byl jako samostatný film opravdu pěkný. Jako kus úžasné série to ale dlí v šedi. Já miluji všechny (ano, i podle mě nepochopitelně strhanou čtyřku) a tento nebude z těch, ke kterým se budu zase vracet. Je to film, který neurazí, ale ani vyloženě nenadchne. Já sám to přisuzuji faktu, že zde chybí tvůrčí dotyk Spielberga a Lucase. Ono na tvůrcích opravdu záleží. Každý neumí natočit naprostou pecku.

Nepřátelé (2017)

Hodně zajímavý film, ve kterém nějaký ten strohý dialog jen podporuje, co z těch postav cítíte.

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

Hrozně mě bavili John Cena a Jackie dohromady. Byla to sranda a bylo to pěkně akční. Ale je cítit, že kamera a střih nejsou na úrovni Jackieho starších filmů. Chybí tomu dynamika.

Oppenheimer (2023)

Já chtěl napsat rozsáhlý komentář, ale nemyslím, že je potřeba. Takhle skvělé vyprávění a audiovizuál se vidí jen u Nolana.