Hostel (2005) odpad!

Totálna blbosť! Ako môže niečo takéto uzrieť svetlo sveta, to naozaj nechápem...

Znamení (2002)

To, čo čakám od dobrého a kvalitného thrilleru či hororu, som presne pri tomto filmíku dostala. Nebaví ma pri horore sledovať zelených mužíčkov, rôzne kreácie či hektolitre "krvi"... To je nuda. Toto malo svoje čaro a zapôsobilo to na mňa aj vďaka tomu, že divákovi sa nepodáva všetko naraz a jasne, ale rafinovane, cítiť tam tajomno. A to bolo to najdôležitejšie. Sprievodnú muziku si jasne pamätám dodnes. No a hercov už snáď chváliť ani nemusím:)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tento smiešny a veselý ujček (so svojim mackom a neodmysliteľným autíčkom) baví celý svet už dve desaťročia.

Pád do ticha (2003)

To napätie, ktoré vládlo takmer počas celého filmu v kinosále bolo neopísateľné... Pekné dielo o prekonávaní samého seba a ešte k tomu z prostredia (mojich obľúbených) hôr, ktoré mi doslova učarovalo.

Alexander Veliký (2004)

Tešila som sa a čakala obrovskú bombu, ale to, čoho sme sa nakoniec dočkali bolo veľké sklamanie... Aj po treťom videní musím povedať, že je to jeden z tých horších filmov. Na to, aký mal potenciál, bol dej (na mňa) veľmi vlažný a plynul pomaly. Angelina Jolie pre mňa nie je žiadna herečka, ale Colin Farrell ma sklamal ešte viac.

Legenda o vášni (1994)

Nadherny film, ktory si pozriem s radostou vzdy, ked sa da!! Anthony Hopkins, Brad Pitt a Julia Ormond dokazali v tomto dojimavom a uzasnom filme naplno ocarit svojim hereckym talentom. Pre mna obrovsky zazitok uz niekolko rokov dozadu po prvom zhliadnuti.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Romantické, efektné, dojímavé, smutné, presvedčivé... a hlavne veľmi pekné dielo.

Hombre (1967)

Paul Newman ako indián - mňam! ;)

Ally McBealová (1997) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov. Vtipný, chytľavý, zaujimavé postavy, dokonca z prostredia súdnych siení, čo u mňa zvyšuje hodnotu :) Každá jedna postava je šialená svojským spôsobom, no zároveň veľmi milo a divák dokáže fandiť ktorejkoľvek z nich. Vydarená vec! Noo...až na tie anorektické postavy herečiek...to je hrôza!