Machete (2010)

Odkážte Dannymu Trejovi, že béčkar ostane béčkarom navždy a Jessice Albe nech sa radšej venuje charite. Záporaci prevalcovali klaďasov na plnej čiare. Nebyť ich zomriem nudou. P. S. Mňa osobne najviac potešila prítomnosť Cheecha Marina

Farma (2011) (pořad)

Najprv mi napadlo dať dve*, pretože Andrea Jarová má predsa tiež dve kozy, ale vidieť ich v každej časti človeka pomaličky omrzí;-P.

Suspiria (1977)

Odkedy ide z hudby a farebných obrázkov strach?

Obřad (2011)

Viete v čom sú si RITUÁL a Colin O'Donoghue podobný? Obaja dobre vyzerajú, no pod povrchom sú nevýrazní, nudní a predvídateľní. Hodnotenie v modrom rámčeku si toto dielko nezaslúži ani od najväčšieho optimistu v dejinách filmu. Nie je sa čoho báť. Slabota.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Markíza a Nova? Podobná dvojka ako PAT A MAT. Myslím, že v rámci súťaživosti a atraktivity by bolo lepšie vytvoriť dva samostatné týmy. Kašlite už konečne na Česko - Slovensko.

Vládce temnot (1987)

John Carpenter je najväčší hororový tvorca 20. storočia a VLÁDCA TEMNÔT je dôkazom. Stačí pozerať a hlavne počúvať.

Kalvárie (2004)

... a z lámača ženských sŕdc sa kurvička stala. Nečakajte potoky krvi, odrezané končatiny a podobné srandy v THE ORDEAL ide hlavne o psychologický teror hlavného hrdinu miestnymi týpkami. Ktorým to ide skutočne pôsobivo. P. S. Dávajte si pozor na dôchodkyne, osamelých umelcov a chlapíkov s prascami.

Panu učiteli s láskou 2 (1996) (TV film)

Rozprávočka v ktorej dobro víťazí nad zlom. Bohužiaľ v skutočnom svete to mnohokrát dopadne úplne opačne.

V pasti (2005)

Úchylák Jeff prezlečený za fotografa a psychopatka Hayley za intelektuálku. Čo vznikne z tejto kombinácie? Pútavá psychologická záležitosť s perfektnými dialógmi a nepresvedčivým Patrickom Wilsonom a až príliš presvedčivou Ellen Page. Filmu nedokážem prepáčiť fakt, že 14-ročné dievčisko si z ostrieľaného peďáka urobilo trhací kalendár a tým pádom sa stal celý dej predvídateľný a záver snímku nemohol skončiť inak než skončil. HARD CANDY doporučujem ženám, ktoré v poslednej dobe nasral chlap a nedoporučujem mužskej populácii citlivejšej na svoje .... no veď viete čo.:-P

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Jim Carrey je herec. Kate Winslet je chick. Kirsten Dunst je na zjedenie. Tom Wilkinson je potrebná osoba. Mark Ruffalo je nepotrebná osoba. Elijah Wood je na smiech. VEČNÝ SVIT NEPOŠKVRNENEJ MYSLE je netradične natočený film o láske, ktorá nemusela splanúť keby...keby...keby.