Juan de los Muertos (2011)

Myslím si, že neexistuje človek ktorému by JUAN DE LOS MUERTOS nevyčaril úsmev na tvári. P. S. Chlapík s harpúnou a americkí disidenti sú top :-).

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii (1974)

Vzťah Bennieho a Elity snímku až nezdravo neprospieva, no zato vzťah Bennieho k revolveru je priam ideálny. Škoda, škoda mohli to byť pekné krvavé 4*. P. S. A záveru nemôžem nijak raz prísť na chuť.

Batman: Dead End (2003)

Pointa v pohode, ale ja chcem vidieť pokračovanie:-).

Dennis (2007)

Ja to vidím tak, že chlapíkove mentálne schopnosti nie sú v súlade s jeho fyzickými proporciami a mamička by si zaslúžila pár slov, ktoré by rozhodne nepotešili jej dušu.

Stan Helsing (2009)

Moje hodnotenie neberte príliš vážne mám totižto slabosť pre Dioru Baird :-P.

Primal (2010)

PRIMAL je horor o nesympatickej bande tupých kreténov, ktorí sa rozhodli pokapať ako muchy a darí sa im to viac ako dobre. Ono nič iné Vám vlastne ani neostáva, keď sa ocitnete na druhej priečke v potravinovom reťazci a akosi u Vás absentuje pud sebazáchovy.

Nákaza (2011)

Soderbergh nudí a popritom posiela do večných lovíšť pár hollywoodských ksichtíkov.

Království - Série 2 (1997) (série)

Pozliepať posledných päť minút z každej časti a natočiť celovečerný film išlo by o geniálne dielo. Takto vyzerá RIGET iba ako nudná absurdnosť á la Lars von Trier.

Žena v černém (1989) (TV film)

Bŕŕŕ. Jedným slovom? Atmosferické.