Obávaný bojovník (2006)

Cesta WuShu bojovníka Huo Yuana Jia určite neprekvapí zdrvujúcimi emóciami, alebo nedajbože filozofickou hĺbkou, ale prekvapí parádnymi martial arts scénami, Jetom Li a celkovým spracovaním, ktoré sa nedá ohodnotiť ináč než kladne.

Oči války (2009)

Hrôzy vojny zachytené objektívom foťáka nie sú ničím v porovnaní s traumami, ktoré pretrvávajú v ľudskej duši. Peace to all the people!!!

Černá smrt (2010)

Fanatizmus je zhubnejší ako mor. Trefný oficiálny text distribútora.

Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Kto je väčšie hovädo José Luis Bouřlivák, alebo samotný Santiago Segura? Vlastne na tom nezáleží, pretože moje sympatie si získal už od úvodného "tequilovania". Nedokážem pochopiť ako je možné, že sa mi môže páčiť správanie sebeckého, rasistického, zvrhlého bastarda. Čo už život je zvláštny.:)

Útes smrti (2010)

Málo akcie, málo napätia, málo krvi, hróóóózne rozťahané. Pravdupovediac z daného námetu a spracovania ani viac vyťažiť nešlo. Človek so slzou v oku spomína na staré dobré ČEĽUSTE.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Fenomén menom SuperStar ma minul oblúkom už v minulých ročníkoch. Po prvom diely bolo jasné, že tento rok mám o dôvod naviac na úplnú ignoráciu, pretože porota v tomto zložení mi mierne povedané "nesadla". Víťazom ankety o najdebilnejšieho člena poroty sa stáva ružový drsňák Rytmus, ktorý ak nep....e tak drží hubu. Dúfam, že zo SuperStar sa nestane neverending story, ktorá sa bude opakovať pravidelnejšie ako Slotove hlášky o Maďaroch.

Paranormal Activity 2 (2010)

Po megaúspešnej jednotke (pre mňa dosť nepochopitelne) prichádza dvojka, ktorá žmýka predošlý diel ako sa len dá. Najväčším problémom tohto (anti)hororu je to, že nie je ani trochu strašidelný. Poteší jedine naviazanosť obidvoch dielov.

Hatchet (2006)

Wow, Victor Crowley Vám nedá vydýchnuť potom čo sa zjaví na scéne. Vraždy originálne, brutálne a navyše okorenené litrami krvi ktorou sa rozhodne nešetrilo a to je jedine dobre. Postavy sú blbé až si ich zamilujete. Jediné mínus vidím v tom, že bránica nedostala zabrať, tak ako si zaslúžila. P.S. Ako na potvoru začne pršať, ach to je smola.:D

Krvavá laguna (2007)

Kroko svaká zúbkami čo mu sily stačia, ale pán režisér mu nedal toľko priestoru koľko by si zaslúžil a to je škoda. Hluché miesta sa striedajú s napinavími a naopak. No v porovnaní s ROGUE značný posun vpred. Aspoň že prežila moja favoritka.