Zkurvená noc (2003)

Dej plynie. Mozaika do seba začína zapadať. Divák pozerá, nerozmýšľa a čaká na pointu, no márne. Pohodka pozrieť sa to dá, ale nič veľké nečakajte.

Pátek třináctého (2009)

Vysvetlí niekto už konečne amíkom, že nahota horor nikdy nepredá. Dve* dávam z nostalgie a za hláškujúceho šikmoočka.

Pouta války (2004)

Vystavať vojnový film iba na vzťahu dvoch bratov, tak to už chce poriadnu dávku odvahy. Odvaha sa v tomto prípade vyplatila a nebyť až priveľa toho bratríčkovania a poslednej štvrť hodinky je to za plný počet. Slzy neboli, ale "sklenené" oči áno.

Vřískot 4 (2011)

Dôkaz toho, že Wes Craven nepatrí do starého železa. VRESKOT 4 zaujal obsahom, počtom vrážd a prekvapivým záverom. Troška sklamal originalitou vrážd, starými známymi postavami a vyložene to posral alternatívnym koncom, ktorým si zahatal cestu k možnému pokračovaniu. Ďalší pokus o zmŕtvychvstanie série o Ghostfaceovi by znamenal veľkú frašku.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Vďaka svojej jednoduchosti nepozerateľné a pre mňa osobne to bolo skutočne vykúpenie, keď táto non-brainerová záležitosť skončila a ľudia, ktorí sa starali o dabing si zaslúžia byť v jednom ringu s Urim Boykom. P. S. Ja radšej starú dobrú Áziu.

Superbad (2007)

Brutálne dlhééééééé. Nabudúce chcem vidieť iba McLovina s jeho novými kamošmi. Koho by predsa zaujímali homosexuálne kecy dvoch hlavných postáv však?

Noc hrůzy (1986)

Zažiť v živote podobný večer tak to už hej, ale zažiť NOC HRÔZY ešte raz tak to už nie.

Noc hrůzy (1985)

Chalanisko zistil, že jeho sused je upír a viete čo urobil? Všetko vyklopil a bol za idiota. Na jednej strane strašne naivné, na strane druhej celkom sympatické. Záleží iba na Vás z akého uhla pohľadu sa na HRÔZOSTRAŠNÚ NOC budete pozerať.