3:15 zemřeš (2005)

Nevím co vám na tom filmu nelibí. Podle mě je to kvalitně natočený horor, který mě dostal svou atmosférou. Tak za to 4*.

Superman se vrací (2006)

Tak nevím.. Myslel jsem že to bude lepší, efekty jou na mnoha místech velmi dobré, ale film postrádá příběh, je chladný a některé scény na sebe nenavazujou. Opravdu nevím jestli za to těch 200 mil. dollarů stálo. A řekl bych že původní superman byl lepší.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Nebudu to zakrývat, mě se to prostě líbilo, téma schyzofrenie mě vždycky zajímala, a tady jí mám jak na talíři. :-)

Truman Show (1998)

Podle mě je to nejlepší drama kde Carrey hrál od dob Věčného svitu neposkvrněné mysli. Zajímavý námět na ulítlou reality show, kde vás zavřou do jednoho města, sleduje vás milion kamer, a čumí na vás skoro celý svět.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Naprosto bezkonkurenční seriál, který přerost i serál Přátelé (a to už je co říct), Každým dílem překvapí, a výkony partičky jsou ,,legendary".

Doba ledová 2: Obleva (2006)

O něco slabší než první díl, ale pořád dost vtipný na to aby vás pobavil.

Doba ledová (2002)

Příjemná oddychovka. Která pobaví i po 20 shlédnutí, a vůbec neomrzí. Protože s tak švihlou partičkou hlavních postav to prostě nejde.

Matrix (1999)

Super film.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Wallace a Gromita mám hrozně rád, a když jsem se dozvěděl že vyšel na stříbrném plátnu byl jsem nadšený. A musím říct že po prvotných obavách aby nebyl film nudný, protože proti normálnímu dílu je to přece jenom rozdíl, jsem vůbec nebyl zklamán. Film nepostrádá vtipnost, svižnost a dokonce akční zpát. Jední slovem - režisér Nick Park RULEZ!

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tenhle maník je vocas, ale je sním sranda ;)