Těžká puberta (2019)

Aneb návod jak ze sebe udělat poskoka a mentola.

Kalifornské Vánoce (2020)

Velmi příjemná romantická komedie. Oba představitelé jsou velmi sympatičtí, děj není až tak moc přeslazený a vyumělkovaný. Čtyři hvězdičky si nezaslouží, ale 3,5 určitě.

Klip (2012)

Návod na to, jak se z celkem pěkné holky stane lehká děva, aneb když máš v hlavě vymeteno, musíš to zachránit ženskými přednostmi.

Mavka: Strážkyně lesa (2022)

Dívat se na to dalo, ale vždy tomu něco chybělo. Navíc námět tohoto animáku je už tolikrát okoukaný, že vůbec ničím nepřekvapí.

Aquaman a ztracené království (2023)

Bohužel se nejedná o důstojné pokračování. Film je takový přeplácaný, humoru je pramálo a spíše jenom scifi - chyběli mi ty kontakty s lidmi. A co říci k celému námětu? Osobně bych řekl, že hlavním sponzorem byl nějaký fanatik do životního prostředí. Ve filmu se neustále opakuje hrozba globálního oteplování a vrcholem všeho je závěr, kde Aquaman hovoří o záchraně planety, k tomu různé záběry... Zkrátka ekologicka agitka jak vyšitá.

Vánoce jako obvykle (2023)

Velice zajímavý pohled do života jedné Norské rodiny, která ma přivítat přítele jejich dcery, Inda. Norské tradice jsou fakt ujeté. Mě se filmeček líbil, jelikož to nebyla klasická trapná komedie, kdy hlavní hrdina se ztrapňuje, ať udělá co udělá. Docela jsem toho Jashana chápal, i když se mě takový rozdíl tradic osobně vůbec netýká.

Nedotknutelní (2011)

Už ani nevím, kolikrát jsem tento filmeček viděl. Prostě paráda, která nikdy neomrzí. Někdy člověk musí opustit stereotyp, aby objevil něco ještě krásnějšího.