Klub sráčů (2000) odpad!

Katastrofa!!!!. Toto uz snad ani nie je film.Toto prekracuje nechutnostou a stupiditou uz aj filmy s Robom Schneiderom. Na tuto sr...u ani nemam dobreho slova. Jedine co som schopny akceptovat je hudba, ktora je ozaj dobra. Ale iba hudba dobry film neurobi. Jedna z najvacsich ak nie najvacsia hovadina aku som kedy videl.Kto dal na toto peniaze neviem.Ale zdravy rozum mu urcite chybal. Ruky prec a zabudnut uplne ze cosi take vobec vzniklo.

Zloději kol (1948)

Vynikajuce neorealisticke dielo Vitoria De Siccu.Ja osobne by som toto dielo oznacil za vrcholne dielo neorealizmu.

Sloní muž (1980)

Nadherny film. Ani sa mi nechce verit ze je to Lynch.Podla mna jeho najlepsi film.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Toto ma byt akoze film? Toto je odpad, brak aky sa tak casto nevidi. Uz dvojka mala byt varovanim. Som zvedavy kto dal ,,majstrovi,, reziserovi peniaze na tento humus. Jedine co sa mi pacilo na tomto filme bola pekna africka priroda ale to absolutne nestaci,ked scenar je,,,, a rezia je tak amaterska ze az. Na tento film by sa malo zabudnut a uz ho nikdy nikde nespominat. Vsetci sa majte na pozore pred tymto filmom. Brrrr.

Muž, který sázel stromy (1987)

Nadherny animovany snimok. Prvykrat som ho videl na doporucenie mojho bratranca, ale bol som sokovany v dobrom slova zmysle.

Old Boy (2003)

Jednoznacne najlepsi film ktory som mal tento rok moznost v kine vidiet.. Priznam sa ze Park Chan Wooka som dovtedy vobec nepoznal, ale po tomto filme sa mi zaryl do pamate.Uzasne vizualne dielo rozhodne nie pre slabsie povahy.

Amadeus (1984)

Vynikajuci rezijny pocin Milosa Formana.Tom Hulce v ulohe Wolfganga sa mi svojim prejavom tak zaryl do pamate,ze odteraz stale ked pocujem meno Mozart vybavi sa mi prave on. Dalsie plus pre tento film je nadherna vyprava a kostymy. Videl som obe verzie filmu a obe boli skvele ale ja osobne by som skor odporucil predlzenu verziu. A odporucam si tento film pozriet vkine. Pretoze je jedno na akej velkej obrazovke to budete pozerat aj tak sa to nevyrovna zazitku z kina. Mozem len a len odporucit.

Metropolis (1927)

Majstrovsky kus, Fritza Langa.Aby som pravdu povedal pribeh bol v podstate o nicom, ale vynimocnym ho ho robi jeho vizualna stranka ktora je na tu dobu dokonala a rezijne spracovanie.Je to jednoducho za 5* lebo nejake ine ine hodnotenie by bolo absolutne nespravodlive.

Iné svety (2006)

Velmi zaujimavy dokument.Odporucam kazdemu