Za zdí zahrady (2014) (seriál)

Konečně animovaný seriál, který nemá hyperaktivní tempo a postavy afektovaně nekvičí.

Vyvrženci pekla (2005)

Tenhle film je nádherně natočenej, ale to, co se v něm děje, jsem chvilkama fakt nedával.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Čtvrtá série asi zatím nejlepší. Zvedám hodnocení na 5*.

Duch ve stroji (2017)

Nelíbí se mi ten plakát, na kterým vypadá jako Aneta Langerová.

Pasažéři (2016)

Jeden z mála filmů, kde mi vadily logický chyby. A navíc to bylo nechutný.

Chappie (2015)

Chápu, že pokud na to někdo šel s očekáváním, že uvidí něco jako District 9, tak byl velmi nespokojen. Já od toho nečekal nic a dostal jsem fajn scifi komedii.

Vetřelec: Covenant (2017)

Prometheus byl fajn, Covenant je hodně fajn. Možná měl Ridley slovo 'Alien' z názvu vynechat, zapšklí fanoušci prvního dílu by možná nebrečeli TAK nahlas, protože by pro ně bylo snažší Covenanta ignorovat. Ale což, dalo to sice práci se přes to slané moře slz přebrodit do kina, ale ta námaha stála za to. Celý film je 'perfectly paced' a postupně graduje s velmi intenzivním hudebním podkresem. Samozřejmě nádherně vypadá, i když tedy musím říct, že v Prometheovi byly impozantnější scenérie a navíc je planeta, na které se film odehrává, docela nezajímavě podaná. Určitě jsem čekal, že se dozvím o Engineers trochu víc, ale nijak zásadní výtka to není. Celá ta banda, co tam pobíhá a snaží se přežít, mi byla docela sympatická. Rozhodně víc než ta v Prometheovi. Danny McBride, který se mi do Covenanta vůbec vhodný nezdál nakonec vůbec nevadil. Gore i vulgarit je dostatek. Pěkný! Navrhuji před premiérou dalšího dílu postavit archu, jinak se v těch slzách asi utopíme.

Legendy kriminalistiky (2017) (seriál)

Výborný dokumentární seriál. Ale teda čím víc toho vím o tom, jak pracuje PČR, cítím se míň a míň bezpečně. Nechci shazovat jejich práci, ale ten jejich přístup je občas takový... zajímavý.

Příchozí (2016)

Hodně dobrý, až do poslední chvíle, kdy se hlavní postava projeví jako bezcitná svině.