Do góry nogami (1982)

Moje hodnocení se každou půlhodinu zvedalo o jednu kometu.

Allegiance (2015) (seriál)

A opět tu máme remake, tentokrát izraelského Ta Gordin. A opět to stojí za vyliž ... Na rozdíl od originálu.

Moj pareň - Angel (2012) odpad!

Nechápu ty pětky. Ani čtyřky. Ani trojky. Všichni museli koukat na nějaký jiný film.

Velký (1988)

Jen remake  italského Da grande z předcházejícího roku.

Da grande (1987)

Ani ne po dokoukání - už po nějakých pěti deseti minutách jsem si říkal, že tohle přeci znám v podání Toma Hankse. A po zkontrolování roku výroby se vší odpovědností tvrdím, že o rok starší Velký je jen další hollywoodský remake a vykradená Evropa. Ostatně že to není jen můj názor, najdete třeba i na Wikipedii.

Si tu vois ma mère (2019) (TV film)

Mnoho psů (scénáristů) - zajícova (filmu) smrt.  Podle toho, co z jejich spolupráce vyšlo, se autorům navíc asi líbí Woody Allen. Pokud mám pravdu, tak odvedli dobrou práci, já se nudil podobně jako u WA.

Ta Gordin (2012) (seriál)

Není to střílečka jako Fauda, ale napětí to má i bez arabských superpadouchů přesto slušné.

Zlatý transport (1986)

Od chvíle, co jsem začal brát rozum, mi vrtají v hlavě dvě věci: jak je možné, že je 1.září 1939 považováno v České republice a na Slovensku za začátek 2.světové a Poláci za její oběti, třebaže tito vlci v rouše beránčím přepadli a už rok okupovali ČSR (mnichovská dohoda legalizovala zábor pohraničí Němcům a Maďarům, Poláci se jen jako hyeny přiživili na polsko-německé smlouvě o přátelství) a za druhé proč se Rumunsko přidalo k paktu Osy i když je okupovali jejich "spojenci", Maďarsko a Bulharsko.   +++   Poláci si chtěli natočit heroický film, ale bohužel začal být napínavý až v Rumunsku.

Dobrý šéf (2021)

Ježiš to bylo dlooouhý. Jinak též důkaz, že ofina sluší opravdu málokteré ženě.