Zahraj to znovu, Same (1972)

No prostě takhle jsem se dlouho u žádnýho filmu nenasmál... "Třeba ji dostaneš do postele." - "Při mém štěstí budu rád, když ji dostanu na židli." :D

Muzika (2007)

Povedený film, který stojí za zhlédnutí. Obsahuje velmi vtipné situace i ty velmi vážné. Film ze života. Dobrý film! :)

Lásky mezi kapkami deště (1979)

Jó, tak tohle mě hodně překvapilo. Nenápadný film, u kterého se občas zasmějete, občas zamyslíte a občas možná zavzpomínáte na své vlastní zážitky. Z filmu přímo dýchá tehdejší doba a žižkovské prostředí... A nesmím zapomenout na skvělé herecké výkony, a to nejen hlavních představitelů. "A tak jsem odešel ze starého Žižkova, tak jako všichni odcházíme ze svého mládí. Co bylo, není; a co zůstává, jsou vzpomínky - na lásky, hořkosti, i nedozrálé hrozny."

Zalknutí (2008)

Zvláštní film. 70 %.

Ming Ming (2006)

Tohle neee, zpomalené, zastavené, zrychlené záběry + střih za střihem a rádoby akční scény... strašná trapárna. Best recenze by honelnik (aneb jsem značná část lidstva :D).

Sirotčinec (2007)

První horor, u kterého jsem se v závěru nebál, nýbrž brečel dojetím jak malej kluk...

Howlův kráčející hrad (2004)

Kouzelně udělané. Dechberoucí animace a fantazie... "Nestálé srdce je jediná jistota v našem světe."

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Až na ty reklamy a závěrečnou řeč, kdy říká, abychom se měli prima, je to fajn.

Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

70 %?!?! To snad ne?! Nechápu, proč tento film není na česko-slovenské filmové internetové databázi v červených číslech... A vždyť o to tu neběží :) Jde přeci o to, že je to skvělý film! :D