Piano (1993)

Dle hodnocení i obsahu jsem očekával mnohem víc, ale film je to dobrý.

Monstrum (2008)

Tři hvězdy za skvělé efekty, lekačky a 2 romantické scény.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Úžasný film - skvěle propracovaný do nejmenšího detailu (beztak mi jich jistě aspoň polovina utekla) - jak po animatorské stránce, tak po příběhové skvělý snímek. Vznášející se, brečící a svištící králíci norama byli vážně skvělí. Nemůžu jinak než za 5. ;)

Lilja (2002)

Tak tohle jsem nečekal... Film o absolutní nouzi, o jediném skutečném příteli, krutosti, zoufalství a kdo ví čem všem ještě podaný pro mě nečekaně kvalitním způsobem.... Klobouk dolů před tvůrci. Lilja je jedinečný film, který se vryl do mého podvědomí. Skvělý komentář: Falko

Umění plakat (2006)

Z tohoto snímku mám smíšené pocity... je to první film, ve kterém jsem měl během filmu rozptyl v hodnocení 1 až 4 hvězdičky. čekal jsem asi víc citlivý film, místo toho se mi dostalo zvrácenosti až absurdity. Závěr filmu je velmi dobře ztvárněný. Nejsilnější moment: scéna s kolečkem.

Faunův labyrint (2006)

Po opětovném zhlédnutí ubírám jednu hvězdičku. Ale to, že mi tento film utkvěl v paměti a kdysi ho ohodnotil 5 hvězdami, jen dokazuje, že se jedná o skvělý film.

Rodinná válka (2005) (seriál)

Super oddychovka, cynický humor "otce" mě bere nejvíc. Jen bych rád viděl takovou rodinu ve skutečnosti... rodiče jsou vůči svým dětem spíš jako starší sourozenci, ale to člověk až zas tolik řešit nemusí, protože se dobře baví. Původní hodnocení za 4 hvězdy... po zhlédnutí posledních dílů první série a 2. série musím jednu hvězdu ubrat ;)

Je to i můj život (2009)

První polovina filmu byla smutná, druhá i dojemná. 60 %

Paranormal Activity (2007) odpad!

Nečekal jsem zázraky, ale tohle bylo vážně moc. Diváci TV Nova a spol. si jistě pošmákli...