Madisonské mosty (1995)

Jsou filmy, u kterých se najednou přistihnete při tom, že už vlastně sledujete bezprizorně nějakou dobu titulky... Jsou filmy, při kterých máte v jistých pasážích rozmazaný obraz.... Jsou filmy jako Madisonské mosty...

Kmotr (1972)

93 % ?!?! 4. místo ?!?! Že by mafie? :)

Zrcadla (2008)

To byl teda horor tohle dokoukat...

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Uff, tak to byla přestřelka! Ke konci seriálu jsem se trochu ztrácel a nabýval jsem dojmu, že je to vše až moc uměle vykonstruované. Konec seriálu mě trochu zklamal, ale budiž. Nejoblíbenější postava: Ryuk (hlavně, když mu šlo o jablka :D). Luxusní znělka (zejména v druhé části seriálu).

Amerika (1994)

Zajímavé animace, osobitá, temná atmosféra, skvělé herecké výkony hlavních představitelů, ale jako příběh průměrné.

Deník princezny (2001)

Pro princezničky možná přínosnější film než pro mě.

Princ Egyptský (1998)

Ačkoli nejsem žádnej pánbíčkář, spíše naopak, tedy určitě naopak, podívám-li se na tento film jako na jakousi pohádku pro dospělé (ale i pro děti), musím říct, že je to jeden z nejlepších animovaných filmů, které jsem kdy viděl. Příběh má strhující tempo podpořené skvěle zvládnutými charaktery jednotlivých postav. Příběh má hlavu i patu. Z hudebního pohledu jsou některé písně třešničkou na pomyslném dortu. Viděl jsem ho několikrát (i v krátkých časových intervalech) a musím říct, že s rostoucím počtem shlédnutí tohoto filmu rostlo mé zalíbení v něm.

Jak ukrást Venuši (1966)

Ačkoli Audrey miluju, tak film jako celek slabě nadprůměrný. Škoda.