10 000 př. n. l. (2008)

1* za efekty, 1* za hudbu=2* :), viac si to ani nesazlúži

Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007) (pořad)

Bavil som sa od začiatku až do konca. Najlepšia postava: Jose ! :) Ale aj ostatný sú skvelý :)

Zlaté oko (1995)

Prvá bondovka z 90. rokov. Je to bondovka ako má byť, Pierce Brosnan je v roli Jamesa Bonda skvelý (po Seanovi Connerovi asi najlepší Bond), príbeh by mohol byť lepší, ale na bondovku nadpriemer. Takže: pre fanúšíkov Bonda povinnosť a pre fanúšikov akčných filmov tiež

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Najslabší zo všetkých Twin Peaks. ALE je to o tom ako Laura Palmer zomrela, takže jasné 4* (len mi tam chýbal viac Coopera a niektorí tam ani neboli, napr. Pete:( )

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Nechápem. Nechápem! Nechápem celý tento seriál! Keď si myslím, že to začínam chápať, tak prijde zvrat a zase to nechápem. Prvá séria super, druhá už má slabšie časti, ale záverečné HOW´S ANNIE? to dáva na 5*

Jericho (2006) (seriál)

Kto videl 2. sériu ten nemože dať menej než 5*. Prvá séria "len" dobrá (hláška NUTS na konci ma dostal), 2. séria je skvelá! Má to atmosféru (od polovičky 1. série poriadnu), dostatočne dramatické, akčné aj romantické, spiknutia a rozuzlenia, zvraty ktoré čakáte, ale aj tak sú prekvapivé. Skvelý seriál--menej ako 5* nedám!

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Prvá séria skvelá, druhá trošku kolíše, tretia mi dáva pocit akoby som sledoval 1. sériu ale mne to nevadí, je to dobré. Edit: 4. séria: dobrý štart, blbé pokračovanie a ešte blbší koniec, ale prežili sme to a ďalšie časti už (dúfam) nebudú

Veronica Mars (2004) (seriál)

Anti-teenegerovský seriál! Ale nie--je tam romantika a všetko čo teenegerovia potrebujú, ALE sú tu kriminálne zápletky, ktoré do tohto seriálu prinášajú niečo nové. A Veronica s jej otcom sú neodolatelný hláškujúci týpkovia :D

Babylon 5 (1993) (seriál)

(Skoro) Dokonalé! Ale musíte vidieť všetky časti, ináč to nebudete chápať! Silný príbeh (hlavne v 4. sezóne), zaujímavé postavy, zaujímavé zvraty. Pre fanúšikov sci-fi povinnosť!