Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Jeden z najlepších sci-fi seriálov ktorý možete vidieť. Edit: Po poslednej časti neviem povedať nič iné, len, že sa im to podarilo pekelne dobre ukončit, a všetkým odporúčam, ktorí majú radi sci-fi

4400 (2004) (seriál)

Zo série na sériu lepšie. Len sa dúfam dočkáme 5. série (aj keď tomu neverím). Čo bude s Tomom Baldwinom???

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Skvelé ukončenie skvelého seriálu. Kto ale nepozná posledné 2. série SG-1, nech si to radšej ani nepúšťa. Nebude vedieť o čo ide a bud mať zmätok.

Pán času (2005) (seriál)

Prvá séria s Christopherom Ecclestonom dosť ujde. Ale potom príde na scénu David Tennant --> s ním sa to roztočí. Na konci druhej sezóny som mal slzy na krajíčku. Vravel som si, že to nemožu trumfnúť. Ale zmýlil som sa. Prišla season finale 3. sezóny a ja som skoro nedýchal (SPOILER --> Doctor vs The Master, ľudia z budúcnosti masakrujú svojich predchodcov a jedinou nádejou ľudstva je Martha Jones). Season finale 3. série sa im podarilo prekonať, lebo koniec 4. sezóny ukončil jednu (SPOILER) kapitolu Doctorovho života a Donny mi bolo dost lúto. Niektoré časti sú plné hláškami (Smith & Jones), niektoré sú už hororové (Blink) Úplne najlepšia vec v tomto seriály? Sonic screwdriver :D Not impossible, just unlikely :D EDIT: Bolo mi to trochu ľúto, keď odišiel Tennant. Mat Smith zatial dobrý, uvidíme ako to bude dalej :)

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Mladší "braček." Je to dobré, ale nedáva mi to pocit, aký som mal keď som pozeral SG-1. Ale potom prišla 4. séria, a ten už mal ten správny feeling. Ak to bude takto pokračovať, tak to bude aj za 5* :) Edit: tak dávam 5* lebo si to zaslúži

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Stargate SG-1 je legenda, kult !!! Kto nevidel všetky časti, tak sa čuduje, že to nedáva zmysel??? Všetko do seba perfektne zapadne a posledná časť ma fakt dostala.

Hvězdná brána (1994)

Bez seriálu by to veľa nestálo, ale aj tak je to skvelá vec !!! Sú tam nejaké veci, ktoré sa nie každému musí páčiť, ale čo už, veď je to Emmerich!