Princ Mamánek (2022)

Čekal jsem to ještě o trošku zajímavější. Je to jiné, je to pohádkový film, ne pohádka. Pěkný námět, občas pokulhává zpracování (vizuál u paní Smrti mě vůbec nebavil). Krásná Veronika Khek Kubařová to spravila, já ten její úsměv prostě žeru. Přidala tomu hvězdu navíc.

Život po večírku (2021)

Jak se ze sobecke blbky stane uvedomela bytost, jen kvuli tomu musi umrit, ale zase muze v rajsky zahrade obstastnovat popikovyho buzka. Obsazeni vsech hercu paradni, az na hlavni herecku. Extremne nesympaticka s hloupou mimikou. Pribeh se vyviji i co se kvality, z naprosteho odpadu do 3*. Davam dve, protoze Justice.

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Skoda zrychleneho deje druheho dilu. Avsak nadprumerna kriminalka to je bezesporu.

Muž jménem Otto (2022)

Sakra, zase skoro bulim. Super melodrama, spisw sladke, nez-li horke. Americke adaptace nebyvaji zrovna nejlepsi, ale toto me bavilo. Tom Hanks je proste extra klasa, a mexicka sousedka si s nim skvele rozumnela. 95%. (chybel mi nejaky extra dokreslujici song).

Proti ledu (2022)

Dobrodružné, ledové, neseverské. Taková oddechovka, kde člověk trne nad počtem dnů. Zde chci knížku.

matka! (2017)

Odpad je zbytečně příkré hodnocení. Jedna hvězda však až dost. Alegorie a podobenství? K čemu? Film se skládá z několika částí, kde filmovou je pouze první půlhodina. Pokud nejste filmový kritik, či nehledáte v ničem něco, co tam není, a ani nemáte šajna, co by být mohlo, budete leda nasraní, že Jennifer je tak slabá něco udělat. Pro mě to bylo opravdu únavné.

Finch (2021)

Post-apo o 1 cloveku, 1 psovi a 2 robotech. Prekvapilo me to, prijemne. THanks je skvelej vsude. Klidne bych snesl i akcnejsi variantu, ale toto drama/sci-fi bylo skvele.

T2 Trainspotting (2017)

Našel jsem je až po 6 letech od vydání. Zkouknul jsem předtím raději i jedničku. Doba mezi díly je znatelná ve všem. Chybí tomu ta feťácká patina, namísto toho doatáváme drama s nostalgickým nádechem Skotska. Za mě určitě povedenè pokračování i vývoj všech postav.

Nevědomí (2013)

Při druhém zhlédnutí dávám 4.*. Možná to bude i tím, že jsem s Tomíkem mezitím viděl novýho Top Guna a líbí se mi tak nějak víc. Každopádně parádní sci-fi, hledání (2/2023) dobrých námětů a povedených zpracování mě dovedlo opět k Oblivionu a nelituji.