Top Gun: Maverick (2022)

Wow, prostě wow. Starej Top Gun jsem viděl kdysi a nic nevím. Tohle pro mě byla parádní akční pohádka. Ten Tomík to fakt umí.

Men (2022)

80% filmu bylo na 4*. Ale asi nejsem tak inteligentni, jak kolegove v dalsich komentarich. Nezakoncema smycka rodicich muzu bez navaznosti vymazana laskyplnym usmevem k tehotne zene. Rad bych dostal vysvetleni, co tak pan Dubinek provadel a co mel na starost. Za me skoda, ze z mainstreamu (+-) tento film ujel k van Trierovi, avsak ponechal jen visual bez myslenky.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Tragedie od zacatku do konce. Nic zajimaveho, nic desiveho, proste jedno velke nic. Zacatek vypadal na 2 hvezdy, ale konec tak na -2.

Kancl (2005) (seriál)

Na pomezi 4 a 5 *. Hluchych mist by vydalo zak na dve serie, ale jinak jsek se bavil, a Dunder Mifflin si privlastnil jako domaci.

Come True (2020)

Jediné co oceňuji je atmosféra, ale film byl pro mě nudné dlouhý a nechápu, kde se bere takhle slušně hodnocení...

Penance Lane (2020)

Námět by byl i zajimavej. Ale herecky (ne)výkony a ... Na tom filmu není nic, a asi jen kvůli obrovi a nevím čemu, dávám dvě hvězdy.

Noví mutanti (2020)

Čekal jsem teenagerovskou drama akční romanci a skoro jsem to dostal. Hlavní motiv příběhů mě opravdu neoslnil, avšak jednotlivé momenty a segmenty filmu mi to vynahradily.

Bludné kruhy (2020) (seriál)

Tohle je vlastně skoro 5*. Jen tím, že nevím proč mě to tak bavilo, dávám 4*. Ruffalo je dokonalej. Je to drama bez dramatu na pozadí dramatu? Každopádně určitě doporučuji zhlédnout všem.

My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)

Kniha mě ovlivnila jako teenagera a film tu temnotu a neskutečnou depresivnost okamžiku střídánou bezbřehou shodou a radosti umocnila. Seriál nezvládl ani jedno, je to jako vycuc celku dotvořený pred hodinou literatury. Určitě to šlo udělat lépe, ale jako teenager bych hodnotil jinak. Nejhorší za mě jsou postavy, kterým 12-14 let nemůžete věřit ani chvíli...

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Pro mě je tento seriál jednim z těch TOP. Politika, akce a drama jednotlivců i celku. Skvělé postavy a dej, ve kterém je tolik menších i větších větvení, že si člověk vybere oblíbené, které fungují i si vybere ty, které se dále nerozvíjí. Avšak to jen dokládá nepředvídatelnost. A průvodní song 1.serie si mě získal, stejně jako pařba naň. Souběžně jsem viděl i My děti ze stanice ZOO. A německý rukopis je zde více než patrný.