Queer as Folk (2000) (seriál)

ve světe, kde žije gay brian chci být mužem! a nebudem si pouze hledět do očí....

Bílé noci (1985)

Asi miluju Mishu a to že je mu teď asi sto let mě vůbec nezajímá! Příběh není nic moc, spíš taková tuctovka, ale u tanečních čísel mě doslova mrazilo...

9 a 1/2 týdne (1986)

Sexy Kim Basinger a boží-prostě boží Mickey Rourke. Ani jsem ho nemohla poznat-mladý, krásný, svěží, s jiskrou v očích...a tak se stalo, že místo toho abych uvažovala nad osudem postav nebo zápletkou filmu jsem dlouhou dobu přemýšlela co je životní styl, plný drog a všeho možného schopný udělat s mladým klukem, plným života. Odpověď znáte.... Zpátky k filmu-takže narozdíl od druhého dílu, kterého jsem viděla jenom kousíček, popisuje jednička i víc než erotické hry mezi hlavními hrdiny- vztah a jeho zničující dopad na jejich životy. Což se o dvojce opravdu říct nedá-to je obyčejné péčko, takže jsem se rozhodla, že ho budu těžce ignorovat a nebude mít pro mě naprosto žádnou spojitost s dějem ani postavami prvního dílu.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Inteligentí,emancipovaná ovečka Shaun, která nechce zapadat do stáda fakt válí!!!

Temný rytíř (2008)

Why so seriously? I kdybych chtěla něco vytýkat (a že bych i docela chtěla) bylo by to stejně zbytečné, protože Heath Ledger alias Joker by prostě GENIÁLNÍ. Psychopat každým coulem, který stoprocentně přečil moje očekávání. Bez něj by hvězdičky byly asi jenom 3.

Milenci ze severního pólu (1998)

Nejromantičtější Medemův film a fakt je, že jsem byla docela dojatá a strašně jsem trpěla, když se Ana a Otto měli už skoro potkat a zas nic, v tu chvilku jsem měla sto chutí zařvat na celý sál ''tak už se sakra otoč!'', ale odolala jsem. A navíc malý Peru (malý Otto) byl k sežrání, což je teď, o 10 let starší samozřejmě taky.

Čaroděj (1978)

Sranda, vychtrlá Diana, hopsající Michael a jeho prohlášení ''nemám mozek'' dováděli sál k pravidelným záchvatům smíchu :oD

Plodná paměť (1980)

Já prostě nevím, asi na to nebyla správná doba, protože jsem trpěla a to celou dobu, na hodinky jsem se dívala po třiceti sekundách, kdy už to bude konečně končit. Ale rozhodně jsem nebyla sama, asi půlka sálu postupně odešla a i ten zbytek spíš vypadal, že zůstal jen, aby měl kde složit hlavu.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Lidi, dyť D&M jsou naprosto dokonalí a kultovná duo, nebo ne? Pravda je, že ty zápletky jsou nic moc, občas trochu nuda, ale koukat na žabomyší války těch dvou stojí za to :D