Našrot (2013)

Pár vydarených vtipov by sa tam našlo ale inak len veľká zbierka tupých amerických alkoholických klišé "srandičiek".

Violet & Daisy (2011)

Len toľko, že oficiálny text distribútora si trocha pomýlil, ktoré dievča hraje ktorá herečka, takže by som to odporúčal niekomu kompetentnému opraviť. ;)

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Väčšina filmu je len obyčajne tupá a otrasná, typické béčko ktoré sa hraje na niečo čím nie je. No posledných zhruba 20 minút, tak to bola úplná travestia a vrchol stupidity.

Pustina (2013)

krátke ale výstižné :)

Nadechni se (2013)

Chýbala mi väčšia hĺbka vo vykreslení vzťahu medzi Pearcom a Jones. Ale inak veľmi prirodzené, vernohodné zobrazenie života jednej normálnej rodinky, ktorý je náhle narušený príchodom študentky z UK na výmenný pobyt. Rodinný život vzal hl. postave voľnosť a sny, po ktorých túžil a príchod mladej študentky mu znova vráti iskru do života. S iskrou však neoddeliteľne prichádzajú aj problémy. Znie to celkom ako klišé ale veľmi dobre herecké výkony a prenádherná hudba spríjemňujú ten film natoľko, že si to klišé ani nevšimnete. :)

C.O.G. (2013)

Milé, vtipné a plné životných právd (respektíve či právd záleží na vašom uhle pohľadu). Rozhodne film na zamyslenie, ale niečo mi tam chýbalo. 70%

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

ty vole! =D môžem tu ja pomaly aj všetky komentáre k filmu prečítať o tom jak sa každý zľakol, no aj tak som nebol pripravený a zľakol sa tiež =D

Dívka z budoucnosti (2011)

Veľmi komorný a nenápadný film, no zároveň aj ambiciózny. You never know what to trust and who to trust. A v podstate je na vás čo si z filmu odnesiete a komu/čomu budete veriť. No a Brit Marling má v sebe niečo čím mi strašne imponovala.

Zrození Planety opic (2011)

To čo Burtonovmu remaku chýbalo, v tomto filme nechýbalo. Nebojím sa povedať, že aspoň pre mňa to bolo dokonalé. Vizuál, zvuk, hudba, príbeh i herci. Asi najlepší opičí (pardon ľudoopí) film, ktorý som kedy videl. Pôvodná Planéta opíc bola tiež výborná, ale nemala šancu byť v tej dobe takto technicky vyspelá.

Rozkoš v oblacích (2013)

Uletená zábava, ktorá miestami funguje, ale poväčšine je to len totálna pakáreň. Toto som naozaj nečakal od Almodóvara.