Divoši (2012)

Keď ono by to bolo aj viac než dobré keby vždy po tých výborných pasážach neprišli zdĺhavé,klišé-m nasiaknuté pasáže tak povediac o ničom. Herci boli výborný (okrem nevýraznej Blake Lively) a najviac zažiaril psychopatický "divoch" Del Toro. Hudba bola dobrá, aj po akčnej stránke sa na to dalo pozerať. 70%

The To Do List (2013)

Určite žiadna veľká vec, scenár po väčšine času pracuje len na osvedčených šablónach, ale na hercov sa dá pozerať a nepôsobia núteným spôsobom. A niektoré scénky boli rozhodne zábavné + dobrá hudba. Takých 60%

Jedna mezi oči (2012)

Sem tam výborné hlášky, aj akcia pomerne obstojná. Ale inak len veľmi veľmi obyčajná a priemerná vec.

Rozum a cit (1995)

Dve sestry, obe zamilované, no každá sa so svojím údelom vyrovnáva po svojom. Krásny príbeh, krásne prostredie, krásna hudba, vynikajúce herecké výkony (predovšetkým Emma, Kate a Alan). 80-85%

V říši divů (2013)

Idea fajn, no prevedenie také bez príchute. A tí herci niektorí tiež sa tvárili ako by prvýkrát v živote hrali. 50%

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Tentokrát sa mi nechce rozpisovať. Napíšem len, že to bolo výborné a o mnohokrát lepšie ako jednotka!!

Romeo a Julie (1968)

Láska býva slepá, láska býva hlúpa, no aj tak je to ten najkrajší pocit na svete. Rómeo a Júlia sú zosobnením takejto lásky. Asi najkrajšia adaptácia známeho Shakespearovho diela. Či už to boli kostýmy alebo nádherná hudba alebo prostredie. Ba aj herci boli sympatickí. Miestami sa ťažko vyvodzoval zmysel replík, ale tak to je už Williamova chyba =D

Drákula (2013) (seriál)

Zatiaľ niekde medzi 3 a 4 hviezdami. Miestami lúbivé, miestami nie až tak. Ťažko sa spracováva ten úplný odklon od klasickej predlohy ale chápem, že mnohokrát spracovanému dielu chceli dať už inú tvár. Jonathan tomu dodáva punc zaujímavosti. Bez neho by to bolo iba priemerné.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po prvých dvoch sériách majú u mňa kvalitné 4*. Skúsim aj ďalšie časti aj keď tie ohlasy už také pozitívne neboli. ... Proste humor fičí na stopercent...some characters are likeable some not that much and some are balancing on the edge of likeability and outright contempt =D

Mizející vlny (2012)

Koncept zaujímavý ale bez akéhokoľvek pútavého deja. Niektoré scény vyšli, iné zase až tak nie, a dve hodiny boli na tento film sakra moc. A herci ma tiež dvakrát nepresvedčili.