Aladin (2019)

Keď som film prvýkrát pozeral, tak sa mi javil skôr ako sklamanie pretože predsa len som bol zvyknutý na animovaný film. Ale keď som ti to pred nedávnom pozrel znova, tak musím zmeniť názor. Film je skutočne celkom vydarený. Nehrajú tu síce najznámejší herci s výnimkou Willa Smitha, ale určite nijako moc za sebou nezaostávajú. Je tu pekné prostredie, hlavne Agrabah, ktorý hrá množstvom farieb. Samozrejme piesne, vďaka ktorým si ma už samotný animovaný film Aladin získal sú tu pekne zachované aj keď z určitými zmenami, na ktoré som si musel zvyknúť, ale je mi jasné, že sa všetko presne dodržať nedá.

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda)

Skutočne luxusný vydarený diel, ktorý ukazuje čoho je Burns schopný, pokiaľ sa jedná o peniaze. Dostane však to čo si za toto "besnenie" zaslúžil. Lenže tá otázka na záver, že kto ho postrelil je skutočne zaujímavá a detektívka v ďalšom diele môže začať.

Simpsonovi - Kolem Springfieldu (1995) (epizoda)

Pekný, dojemný diel, v ktorom sme sa navždy rozlúčili s postavou, ktorá Lise skutočne veľmi pomohla. Murphy nás opustil moc skoro.

Simpsonovi - Lízina svatba (1995) (epizoda)

Je to veľmi pekný diel, ktorý ako prvý zachytáva budúcnosť Simpsonovcov. Lisa tu zistí, že jej otec, cez to všetko aký je, tak ju má skutočne rád.

Simpsonovi - Dům plný hrůzy (1994) (epizoda)

Toto je jeden z najlepších, ak nie najlepší, čarodejnícky diel. Sú tu vydarené paródie a chudák Willie to vždy schytá.

Velká čínská zeď (2016)

Celkom dobré fantasy, ale ku koncu sa dej vyvíjal až moc rýchlo. Čakal som, že sa bude viac bojovať aj v samotnom meste. Ale film si určite zaslúži šancu.

Mrakodrap (2018)

Film si určite drží svoju úroveň hlavne vďaka tomu, že v ňom hrá Dwayne Johnson. Miestami je to dosť prehnané, ale akcie je tu dosť, takže film rozhodne nenudí. Na klasické Sklenené peklo to však nemá.

Bez soucitu (2010)

Celkom vydarený akčný film, miestami aj komediálny, ktorý však z môjho pohľadu drží hore hlavne John Travolta, ktorý sa svojej role zhostil veľmi dobre. (mne sa veľmi páči jeho SK dabing)

Plán hry (2007)

Z môjho pohľadu skvelá rodinná komédia, pri ktorej sa vždy pobavím a vždy si ju rád pozriem. Dwayne Johnson a Madison Pettis sa mi tu v podaní otca a dcéry veľmi páčili.

Na návštěvě (2015)

Celkom dobrý horor o dvoch starých šialencoch. Držal ma celý čas v napätí len to vyvrcholenie sa mi zdalo trocha slabšie, ale aj tak dobré. A úplný koniec filmu bol pekne odľahčujúci čo sa mi páčilo.