Moon (2009)

Velice poutavé scifi s parádním příběhem. Soundtrack se mi hodně líbil, Sam Rockwell zahrál parádně, dobré zpracování, ale chvílema malinko nudilo. Čtyři hvězdičky

Hanebný pancharti (2009)

Zaručeně nejlepší filmový zážitek tento rok. Parádně napsaný scénář u kterého jsem se neustále bavil mě absolutně přikoval k obrazovce. Skupina panchartů byla naprosto parádní (už na začátku mě absolutně odrovnala hláška ,,Každej mi dlužíte 100 skalpů"), soundtrack byla lahodná jednohubka stejně jako zpracování. Po delší době se mi opět líbil hodně Brad Pitt, ostatně jakož i zbytek osazenstva, jelikož byli nádherně charismatičtí a hlavně s parádně psanými dialogy (a ty přízvuky a slangová mluva jen lahodily uším). Tarantino se opět předvedl v plné parádě.

Gamer (2009)

Docale sem si od tohoto filmu sliboval, především kvůli hlavní myšlence, ale nakonec pro mě trochu zklamání. Herecké obsazení na jedničku, akcí nadupaný příběh, ale přespříliš zmatený. Prostě mi ten film přišel celkově rozházený kam se jen dalo, ale docela mě děsí fakt, že mě bude takovej ,,sádelník" jako tady ovládat. Jak říkám pointa dobrá, ale zpracování nic moc.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Neustálé opakování původních hlášek, parádní Suchánek, kterému jakoby ostatní dělali křoví. Naprosto pokažený konec filmu - bohužel, na to, že to byla komedie sem se téměř nezasmál. Ne, tady dějem tvůrci šláply docela vedle.

Telebazar (2003) (pořad)

Za reklamy dve hvezdicky, za Izera a jeho scenky plnej pocet = ctyri hvezdicky.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Ok, zkouknul sem to znova v lepším rozpoložení a musím říct, že až na ten začátek to nebylo až tak špatné. Sice je to klasická průměrná teen komedie, ale velkým plusem alespoň pro mě je, že se humor neopírá o žádné ,,fekální vtípky". Nicméně na tři hvězdičky už to stačí (prostě průměr)

500 dní se Summer (2009)

Příjemná romanticá komedie, v jistých aspektech zcela vyjímečná. Krásně zmapovaný vztah se všemi náležitostmi. jež tam patří. Příjemné obsazení, nádherný soundtrack, parádní scénář - prostě příjemné překvapení.

Donnie Darko (2001)

Dlouho trvalo než sem se dostal k hodnocení, jelikož jsem stále nevěděl (a stále nevím) jestli sem to pochopil správně. Možná, že mi trochu uškodilo, že jsem dříve viděl Butterfly Effect, který mi v důsledku přišel velice podobný a lepší. Nicméně špatný film to není, mě ale bohužel zas tak moc nenadchnul. Možná, že až to zkouknu znova, tak tomu přijdu více na chuť.

Vzhůru do oblak (2009)

Parádní hudba, parádní zpracování, parádní všechno. Musím vyzdvihnout především příběh, z něhož vyzařovala nádherná procítěnost okamžiku. Především vzpomínky na Ellie byli parádně zpracované, až jsem jim uvěřil jako by to ani nebyl animák. Samozřejmě, někdo by mi mohl oponovat, že některé scény jsou až dětinské (je chvílema cítit, že je to i pro malé). Ale pokud pomineme ,,akčnější" část, je z toho krásně cítit stesk, prožitek stáří, nostalgie, což u moc animáků nenajdete. Pro mě krásná citovka a plný počet.

Samec (2009)

V první řadě sem už dloho neviděl film, ve kterém by bylo tolik sexu během půl hodiny (snad kromě porna). Herecké obsazení bylo vzhledem k postavám zvoleno velice slušně, hodně mě překvapil hudební podkres, který se mi velice zamlouval. Kdo čekal romanťák s happyendem, tak se ho dočká tak na půl. Nicméně konečně něco, co vybočilo z klasických kolejí. Bohužel byl ale příběh místy až trochu monotématický, což ho docela sráželo. Možná i proto pouze průměr.