Road Trip: Pivní pong (2009)

Stokrát ohrané téma, ale docela pobaví. DJ Qualls je jako vypráveč skvělý, pár vtipných momentů se tam najde, film má spád - nicméně, na víc než průměr to není.

Management (2008)

V první řadě velice příjemné obsazení rolí. V druhé řadě neskutečná přeslazenost. Já si tuto romantickou komedii pustil především, protože jsem se potřeboval pořádně odreagovat, což se podařilo. Příběh jasně nalajnovaný, malinko chvílemi nudí, ale zas až tak hrozné to není. Mírný podprůměr.

District 9 (2009)

Zajímavě natočený (jakoby formou dokumentu) sci-fi kousek. Začátek mi přišel velice zábavný (možná lépe řečeno humorný), druhá půlka zase poskytla skvělou akci. Jediné, co snad trochu tento film shazuje, je například naprostá neschopnost vojáků. Jinak skvělá kamera, námět a především soundtrack se mi hodně líbil. Ode mě plný počet.

Piráti na vlnách (2009)

Tak po Pařbě ve Vegas další skvělá komedie. Britskej humor miluju a tady sem se zasmál do sytosti. Parádně mě tvůrci překvapili s herci z IT Crowd (škoda že tam ještě nebyl Richard Ayoade), navíc Rhys Ifans mě snad ještě v žádným filmu nenudil. Téma, sex, chlast, drogy, rocknroll ,k tomu ještě dobrý soundtrack z muziky své doby - já se bavil dobře. Čtyři hvězdičky (možná čytři až pět)

Zrcadla (2008)

Tak po dlouhé době sem si pustil horor a vybral právě Zrcadla. A můžu říct, že podle mě sem nešlápl vedle. Skvělá myšlenka, parádní soundtrack a parádní atmosféra. Já sem spokojenej. Jo a ten závěr, jak je sám ve zrcadlech, ten byl dokonalej.

Bruno (2009)

No, asi tento humor není úplně pro mě nebo sem to nepochopil jak bych měl. Nicméně párkrát sem se slušně řezal (hlavně u těch izraelců), jenže humor který se točí okolo análního sexu není pro mě, takže slabší průměr a tři hvězdičky.

Až tak moc tě nežere (2009)

Až tak moc mě to nežralo. Průměrná romantická komedie s velice příjemným hereckým obsazením a pěkným soundtrackem, ale průměrným příběhem. Nic víc, nic míň. Průměr.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Po pěti sériích jsem nadšen. Vyrovná se i původní Hvězdné bráně, v nekterých ohledech ji možná i předčí. Wraithové jsou velmi zajímavý soupeř a dr.Zelenka tomuto seriálu dodává parádní šmrnc. Takže u mě zatím plnej počet

Pařba ve Vegas (2009)

Hej tak to byl nářez. Bohužel(nebo bohudík?? :-D) z vlastních zkušeností vím, jaký je zjišťovat druhej den co se vlastně dělo, takže sem se po celou dobu týhle komedie parádně bavil. Ta scéna kdy vejde Alan na záchod a objeví tygra byla dokonalá :-D Parádní herci, příběh (ty dialogy byli úžasný) a Zach Galifianakis opět po starších Šílencích na prknech zase konečně pořádně perlil. Nejlepší komedie tohodle léta a možná, že i roku. Já musím dát plnej počet, tohle byl fakt nářez.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Po trochu slabší dvojce přichází parádní pokračování a možná dokonce zábavnější než první díl. Já se bavil pocelou dobu, graficky velice nádhera a Scrat jako vždy nezklamal. Takže já osobně mohu jenom doporučit.