Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Na to že to byla dvojka a byl sem na ní natěšenej jak malý dítě, tak mě vůbec nezklamala. Ba naopak, sem spokojenej, parádní porce zábavy, skvěle sem se zasmál, láska mezi Glorii a Malmanem - nedokážu si představit co by z toho vzniklo :D. A co hlavně, já se nenudil ani vteřinu a pro mě další skvělá zpráva - tučňáci zase nezklamali. Takže já sem spokojenej.

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Tak tenhle seriál jsem si hodně rychle oblíbil. Postavy jsou dobré, Sock neustále perlí, prostě vtipně (a hlavně odlišně) podaný ghostrider. Postava ďábla je dle mě dokonalá a herec Ray Wise dle mě celý tento seriál táhne. Prostě dobrá zábava.

Po přečtení spalte (2008)

Já nevím, mě to přišlo takový hrozně přeplácaný, prostě divný. Podle hodnocení to nevypadalo tak špatně, ale já můžu říct že jsem se víceméně pronudil až do konce. Jediné co mě na tomto filmu potěšilo byl postřelený (lépe řečeno odvázaný) Brad Pitt.

Protiklady se přitahují (2008)

Ja že se rád podívám na pěknou romantickou komedii, ale tahle pěkná nebyla. Prostě mi to přišlo divný, ani herecký obsazení mi zrovna moc nesedlo, příběh jak by smet. Prostě jedna hvězdička, protože na odpad o neni, ale na vic taky ne.

Rallye smrti (2008)

Hodně dobrá akční podívaná. Statham se mi začíná zamlouvat čí dál tím víc a do tohohle filmu sedl jako ušitej. Děj běží nádherně, akce střídá akci,auta s kulomety vypadají fakt hodně drsně, skvělá hudba k filmu - prostě se nenudíte. Scéna která mě absolutně dostala - opancéřovaný náklaďák, který se pouští do závodníků. Rozhodoval sem se mezi čtyřma a pěti hvězdičkama, ale nakonec dávám čtyři.

Snílek (2005)

Na odpočinek výborný, ale nebýt to v tv, tak sám bych si to asi nepustil. Nicméně se to vcelku povedlo, Kurt mi zde docela překvapivě i sedl do své role.

Sněžní andělé (2007)

Tak tenhle film z hlavy asi hned tak nedostanu. Hodně kvalitní drama s dost brutálním závěrem. Skvěle herecky odvedeno, pomalu,ale dobře se rozvíjející děj - u mě 85% a doporučuju shlédnout.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak tenhle seriál mě naprosto nadchnul. Partička čtyř génií a krásné sousedky, jejichž hlášky mě rozesmály téměř pokaždé, stojí za to. Především ze Sheldona jsem se několikrát doslova složil. Forma inteligentního humoru, která dokáže až neuvěřitelně rozesmát. Prostě bomba. Navíc mě těší, že s přibývajícími díly neztrácí nic ze své vtipnosti a spíše narůstá.

Holky fotbal nehrajou (2007)

Mě s tohle dílko líbilo, já osobně mám rád sportovní filmy (a pokud jde o fotbal tak je to úplně super) a tenhle mi fakt padl do oka. Příběh o dívce, kterou baví fotbal, zemře jí bratr (mimochodem otcův oblíbenec a nadějný fotbalista) a spíše jako pomátku na bratra se potom snaží prosadit ve světě fotbalu. Sice je pravda že se tam objevila spousta zvláštních věcí, ale jako celek to na mě působilo dobře a dle mě kam se na tohle hrabe série Goal!, kde bylo vše tak nalajnovaný, že sem vše očekával už od začátku. Jasně, tady je taky předvídaelný jak to dopadne, ale u takovýchto filmů je to normální. Ale jak se tak koukám na ostatní hodnocení tak polovina lidí se mnou souhlasit nebude.

Jak ukrást nevěstu (2008)

Stará ohraná písnička, ona ho příliš nezajímá a když se má vdávat, tak si uvědomí že ji miluje a musí ji dostat zpět. Pár vtipných momentu se zde vyskytlo, ale moc to tomuto filmu nepřidalo. Prostě jak říkám, ohraná písnička, která se dá zvládnout i lépe, což v této romantické komedii příliš nezvládli.