RocknRolla (2008)

Guy Ritchie se vrací ve velkém stylu. Kvalitní gangsterka, místy vtipná, jen mi chybělo více přestřelek. Ale na druhou stranu i bez nich šlo o dobře zpracované dílko, které určitě stojí za shlédnutí. Příjemně mě opět překvapil Karel Roden, na pohlazení oka zase skvěle posloužila Thandie Newton. Nicméně povedlo se - čytři.

Dinosaurové (1991) (seriál)

Výborný, vtipný. Pamatuju se žem to jako malej docela hltal, ale pořád se mi to líbí.

Max Payne (2008)

Ne tak tohle se nepovedlo. Od toho filmu jsem cekal akci (uz jen diky hre), ne 80 minut cekani na neco a 20 minut akce. To ze obsadili do roli hodne znamych hercu nezachrani takto blbe natoceny film. Poprvy kdyz sem tam videl ty demony tak sem si rikal co to je. Takze ne, nepovedlo se. Musel sem se trochu premahat abych to nedal do odpadu, takze tenhle film ztrata casu. Staci si pustit zaverecnou strilecku, pokud neuvidite zbytek tak o nic nepridete.

Pusinky (2007)

Sice me to zaujalo,ale uplne idelane mi taky v zadnem pripade nesedlo. Hrozne rozhazenej film, vicemene sem ani chvilema nevedel o co tam de. Chvilema je to zajimave, pride mi to hezky udelane a pak najednou se to otoci a rikam si jak tohle muze nekdo natocit. Co me mile prekvapilo, tak to bylo herecke obsazeni. Takze mozna malinko lepsi prumer.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Zajímavý nápad, ale už horší provedení. Chvílema nehorázně natahované, nezáživné. Mě prostě tohle dílko ani trochu nechytlo a pronudil jsem se až do konce. Soundtrack si mi líbil, herecké obsazení paráda, ale prostě mě to nebavilo. 2 hvězdičky

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Moc pěknej film. Já víceméně nemám slov, takže nevím jak to okomentovat. Nuda u tuho nebyla ani chvíli, herci mi taky sedli, ale přece jenom mi tam něco malinkatýho scházelo, ale nemůžu dát nic nižsího než čtyři, míň si to prostě nezaslouží, právě že spíše víc. Ale ode mě čtyři.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Tak Simon Pegg v romanťáku - ale jo, zadařilo se. Film povedený, zasmál jsem se, romantika taky nechyběla, krása v podobě Kirsten Dunst či Megan Fox jak by smet. Dobře natočené, prostě mi to sedlo. Tady je taky vidět, že Simon dokáže s naprostou grácií utáhnout celý film a když ho někdo doplní skvěle jako zde, parádní zábava. Nejlepší scény dle mě - Simonův úlet se psem a tanec v pokoji u Megan. Takže čtyři (měl bych to omezit, v poslední době dávám ňák moc dobrý hodnocení).

Sedm životů (2008)

Účel tohoto filmů je jasný, zaútočit co nejvíce na divákovi emoce a dle mě se to povedlo. Herec Will Smith se neustále zlepšuje a jeho filmy se mí líbí čím dál více. Ze začátku mi to přišlo hodně zmatené , ale postupem času, když začnete přicházet o co jde, si začnete nejspíš taky uvědomovat, že tento chlápek trpí neuvěřitelnými depresemi, které bych nepřál nikomu. Rozhodoval sem se mezi třemi a čtyřmi, ale Will zahrál skvěle, takže čtyři.

Výměna (2008)

Bravo Clinte!! Velice silný příběh, který byl skvěle zpracován a dotáhnut až do konce. Herecké obsazení mi do filmu skvěle pasovalo, volba doby, ve které se příběh odehrává byla geniální myšlenkou. Angelina zde dle mě zahrála jednu ze svých nejlepších rolí. Na to jak je film dlouhý, tak s čistým svědomím mohu říci, že jsem se ani vteřinku nenudil a napjatě čekal, jak příběh se ztraceným chlapcem dopadne. Podle mě jasně jeden z nejlepších filmů letošního roku a u mě získává plný počet bodů, protože právě kvůli takovýmto filmovým zážitkům se na ně dívám.

Hitman (2007)

Další námět PC hry, který dopadá jako většina špatně. Dalo se na to koukat, akce nebyli špatné, ale musím souhlasit s Civalem. Když vezmu kolik už sem viděl filmů, tak očekávám už přece jenom víc, i když Olga vypadala teda fakt dobře. Takže podívat se na to v pohodě dá, ale nesmíte od toho čekat nic světobornýho.