Domácí mazlíček (2008)

Taková typická přeslazená americká blbinka, na kterou se podíváte, sice se nenudíte, ale ani Vám to nic nepřinese. Děj je předvídatelný, Anna Faris me ale prijemne prekvapila. Jak rikam , na me hrozne preslazeny, ale na prumer to staci.

Keith (2008)

Tenhle filmek jsem objevil náhodou a můžu říct, že mě naprosto nadchl. Skvělé herecké výkoný, skvělý příběh mě totálně odrovnali a musím se podívat znova. Celý zvrat ke konci mě zasáhl stejně jako celý film, od kterého jsem nemohl odtrhnout oči. Geniální, plnej počet a pro mě obrovský překvapení a jedno z nejlepších (jestli ne nejlepší) co jsem v poslední době viděl.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Mě prostě Sandler sedí a nezklamal ani teď. Příjemná rodina komedie s příjemným hereckým obsazením, dobrým příběhem a zpracováním. Já jsem se dobře pobavil.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Neurazí, nenadchne. Nic extra děj, grafika byla slušná, ale na můj vkus až příliš všechno ve tmě (jo to já nerad). Herci mi sedli dobře, ale to je tak víceméně vše, co mě potěšilo víc než by mělo. Zajímavý začátek, pak víceméně nuda a zase nuda a trošku zajímavější konec. Podle mě průměr.

Dlouhý víkend (2005)

Nemastný, neslaný. Chvílema je to vtipný, ale spíše dementní a scénky, kterými je celá komedie prokládaná mi někdy píjdou až nechutný. Ale kouknout se na to dá.

Po sexu (2007)

Film na témata o kterých se příliš nemluví. Cvhíli je t ovtipné, chvíli romantické. No zajímavě podané. Zase na druhou stranu vás to trochu nutí k zamyšlení.

College Road Trip (2008)

Zkrátím to. Nebýt tam Martin Lawrence, který je jeden z mých mnoha oblíbenců, tak tahle ,,komedie" dostala méně. Jo a Raven je pro mě hrozně nesympatická herečka.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Povedl se. Zajímavý příběh, skvělé zpracování. Samozřejmě všichni víme jak to dopadne, ale přesto se vždy najde pár detailů které potěší. Mě například nehorázně pobavili holubi či křeček při scéně s hranolkama. Holt jám mám pro animáky slabost.

Zack a Miri točí porno (2008)

Průměrná komedie. Zase až tak dobré mi to vzhledem ke zdejšímu hodnocení nepřišlo. Romantiky tam od sexu dvou hlavních postav bylo až moc, vtipných scén tam zase taky až tolik nebylo. Já možná že jsem torchu zaujatý, protože jsem si docela oblíbil režisérovo Clerks, ale tohle se prostě příliš nezdařilo. Jediné velké plus jsou pro mě výkony herců. Nejvíc mě rozesmál svými komentáři asi ten černoch (sry, nepamatuju si jak se jmenoval). Takže průměr.

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Nádhera. Nečekal sem od toho nic, dostal sem plnou hrst skvělého příběhu, krásného zpracování a výtečné zábavy. A musim souhlasit se Sklenim, že při vzhledu Zoufálka si ho musíte zamilovat.