Simpsonovi (1989) (seriál)

Tohle je prostě klasika. Povedená rodinka Simpsonovic, kterou můžu stále a stále dokola. Geniální výtvor z ruky Matta Groeninga. Řekněte mi, který seriál si drží takovouto přízeň přes 20 let??

Ratatouille (2007)

Jo, pro animáky já mám obrovskou slabost a tenhle myšák mě děsně nadchnul (pardon, vlastně krysa). Po vizuální stránce skvěle zpracované a hlavně, což se u animáků ne vždy podaří, neuvěřitelně dobře vymyšlený a zpracovaný příběh. Ta scéna, jak kritik ochutnává Ratatouille byla asi nejlepší, co kdy v animáku vznikla a úplně mě dostala (po pravdě jsem si i dokázal představit tu sílu okamžiku pro kritika, ač to bylo jenom kreslené). Prostě nemohu dát nic jiného než plný počet.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Můj nejoblíběnější válečný film. Geniálně zpracované, skvělý herci, skvělý příběh. Takovýchto filmů by se mělo točit víc, ale po pravdě od doby Ryana a Jestřába mě žádný válečný film nenadchl tak, jako právě Black Hawk Down. Odě mě, myslím zaslouženě plný počet.

Hrdinové (2006) (seriál)

Výtečný a velmi chytlavý sci-fi seriál. Herci předvádějí skvělé výkony, výborný scénář neustále a skvěle rozvíjí děj. První řada byla skvělá, druhá sice ne tak dlouhá kvůli stávce, ale nezměnilo to nic na jeho napínavosti. Věřím tomu že se z Heroes stane do budoucna kultovní seriál a už se těším na dalěí řadu. Skvělá mi přišla především postava Sylara. Nicméně v poslední době už heroes trochu strácí(třetí řada). (P.S. Sem rád že sem to viděl v původním znění)

Neúplatní (1987)

Tak toto je má srdeční záležitost. Výborná gangsterka z dob prohibice, který stojí především na parádním scénáři a excelentních výkonech herců Seana Conneryho, Kevina Costnera či Roberta de Nira. Výtečné přestřelky, výtečné zobrazení prostředí své doby v Americe, krásné filmové kulisy a k tomu navíc geniální soundtrack. Pro mě jasně 5 hvězdiček.

Ajťáci (2006) (seriál)

Věta která se vryje každému do paměti - Zkusili ste to vypnout a zapnout?? Brilantní záležitost , kterou stvořili výborní tvůrci Black Books. Především postava Mosse nemá chybu. Výborný anglický humor - co víc si přát - 5 hvězdiček.