Andrew - člen naší rodiny (1999)

Dle mě brilantní záležitost, kterou jsem viděl snad už dvacetkrát a nepřestává se mi líbit. Jeden z mých nejoblíbenějších, nejhezčích a dle mého skromného názoru a s ohledem na zdejší hodnocení nejvíce nedoceněných filmů vůbec. Jeden vždy rád poslouží...

World Trade Center (2006)

Film,který vcelku slušně zobrazuje, jak asi vypadala situace 11.září nebo jaké museli být pocity nejistoty příbuzných záchranářů. Vcelku slušně natočené, ale popravdě mi přišel naprosto absurdní mariňák, který spíše působil jako kazatel. Jako celek to působilo dobře, ale některé okamžiky mi u tohoto dramatu přišli spíše k smíchu (tím nemyslím vtipné, ale spíše absurdní). Takže u mě čtyři hvězdičky (s hodně odřenýma ušima) a to vím, že Oliver Stone společně s Nicolasem Cagem by dokázal natočit lepší kousky.

Blbec k večeři (1998)

Výborná komedie, u které sem se doopravdy složil smíchy. Takže ode mě plnej počet, protožekdyž si pustím komedii takovéhoto ražení, tak předpokládám že se zasměju jako u téhle.

Bathory (2008)

Divne natočený, divně sestříhaný, vlastně ani ten příběh nebyl moc zajímavý. Herci dobrý, ale zbytek se nepovedl. Popravdě jsem se ani nedodíval do konce, takže asi tak. Mohlo to být zpracováno lépe, příběh měl velký potenciál.

Hancock (2008)

Zajímavý film, Will Smith opět nezklamal. Film plný akce, humoru, který dokáže bavit po celou dobu. Jedna akce střídá druhou, do toho ňáká ta hláška a to jsem přesně od tohoto filmu čekal. Akorát ten konec byl nedotáhlej.

Majestic (2001)

Darabont je pan režisér a tímhle dílkem to opět dokázal. Pěkný příběh, Jim Carrey zahrál pro mě obdivuhodně. Takže pěkné, pěkné - čtyři hvězdičky.

Mariňák (2005)

Po pravde sem od toho cekal uplne neco jinyho, ale prekvapive mi to hodne sedlo. Bylo to velice zabavne a verim tomu ze pro vojaky muze byt valka dlouha jako zde cca 4 hodiny. Nicmene, povedlo se to.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Zpočátku geniální seriál, který bohužel od 5.série výrazně upadá. Doufám, že přijde zlepšení, jelikož momentálně přicházím do fáze, kdy se koukám už pouze ze setrvačnosti. Proto u mě pokles v hvězdičkovém hodnocení.

Volání o pomoc (2007)

Tak sem si rikal co z tohohle vypadne. A on parádní film. Adam Sandler jak ho neznáme, ale bravurně. Skvělý příběh, poutavé scény, neustále to odsýpá jak má a skvělé zakončení. Nejvíce mě dostala scéna, když Charlie vysvětluje tchýni a tchánovi, jak zle na tom vlastně je. Prostě Sandler rulez. Bravo!

Stalo se (2008)

Dle mě se tohle povedlo a ohromně nedocenilo. Původně jsem čekal že půjde pouze o snahu napodobit např. Já, Legenda , ale nakonec se to hodně lišilo. Zápletka s opidemií zde dostala zajímavý rozměr v podobě sebevražd, nikoli jak to tak bývá v podobě ožvilých mrtvol. Mohu říct, že jsem byl napjatý po celou dobu filmu, bylo to skvěle natočné, herci mi pasovali. Až na závěr který byl hodně nedotažený pěkné. Takže já se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec čtyři hvězdičky jsou dle mě adekvátní a možná i vlastně ještě málo..