Kopačky (2008)

Tento kousek jsem si pustil vyloženě už jen kvůli hodnocení které se zde vyskytovalo a musím říct že jsem docela zkalmaný. Vtipné to sice chvílema bylo, ale jinak vyloženě jediný co se mi na tomhle filmu líbilo byla Kristen Bell. Já k tomu mohu říci jediné, průměrná komedie.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Skvělý nápad se seznamem, který mě baví neustále i ve čtvrté řadě. Dlě mě brilantní záležitost, postava Earla je skvělá ale i přesto jsem si tak nějak více oblíbil Randyho. :-D Prostě: Hy Earl, Hy Crabman

Chuck (2007) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, u nějž jsem si jist, že zabere trvalé místo v mojí TOP10. V agenta předělaný nerd Chuck Bartowski, krásná Sarah Walker, věčně skeptický drsňák John Casey, nešikovný Morgan Grimes, Ellie, Úžasňák a samozřejmě ztřeštěná dvojka Jeffster. Po všech pět sezón u mě tato kombinace parádně fungovala, vývoj charakterů naprosto odpovídal celému průběhu tohoto akčního komediálního seriálu a jeho požadavkům. Takže po Scrubs opět lítost, že už bohužel nebude možnost setkávat se s těmito hrdiny i nadále. Nemůže následovat nic jiného, než plný počet. ,,No to mě zchuckujte."

Dexter (2006) (seriál)

Tak tohle je mazec, nejvíce mě dostává jak M.C.Halla doopravdy vyzařuje to samé, jako kdyby byl opravdu psychopat. Skvěle odvedené dílko, zajímavé příběhy, prostě asi jediný sériový vrah, kterého jsem si dooprady oblíbil. Jeden z nejlepších seriálů vůbec.

Monstrum (2008)

J. J. Abrams opět nezklamal a nadělil nám skvělý scifi thriller v podobě Cloverfieldu. Už jen pohled z kamery,kde jako by jste to samy natáčeli byl skvělý nápad, který byl dotáhnut na výbornou až do konce. U filmu pomalejší začátek, u kterého si říkáte na co se to vlastně dívám, který se pak ale maximálně rozjede a ani chvíli se nenudíte. Skvěle provedené triky, dobrá hudba, krásně zobrazený chaos, prostě paráda.

Štěstí na dosah (2006)

Moc pěkný film u kterého jsem soucítil s hlavním hrdinou. Takovou porci smůly bych nepřál nikomu. Will Smith i jeho syn zahráli brilantně, takže ode mě 4 hvězdičky a příjemný zážitek.

Drž hubu! (2003)

Pro mě nezapomenutelný hlášky, herci se skvěle doplňují, prostě skvělá francouzská komedie. Nepotřebuje delšího komentáře. ,,Půl prdeláči, vždyť ty žereš jako bagr"

Plán hry (2007)

Tak za prvý nevím co v tomto filmu dělal Dwayne Johnson. On sice dokáže utáhnout celý film, ale takovýto naivní slaďáček? Příběh o tom jak se objeví Rockova dcera, která mu chvíli bude dělat ze života peklo a ve chvíli kdy se s ní sblíží tradičně dojde ke zvratu kdy by o ní mohl opět přijít - prostě až příliš ohrané téma, které se ale dá zvládnout lépe než zde.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Tento seriál mě nadchl především nezvyklím stylem vyšetřování. Zaujali mě především skvěle herecky obsazené postavy. Kůstka a agent Booth jsou výborní, stejně dobře jim sekunduje vyšetřovací tým.

Dnes neumírej (2002)

Oproti předchozím dílům vcelku nudná záležitost, chvílema se objevil klasický bondovský humor, nicméně to nemění nic na faktu, že ani Pierce Brosnan (v předchozích dílech výborný) či ničící satelit tento díl nezachránil. Na Bondovku jsem očekával více akce.