Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Já musím říct, že jsem se pobavil. Ostatně já mám pro Sandlerovi komedie slabost. To jak Zohan chytá kulky, obšťastňuje důchodkyně jako součást svého zaměstnání kadeřníka, hádky mezi palestinci a izraelci či zneškodnění bomby, prostě sranda. Čekal sem že to bude blbina, ale docela mě to překvapilo.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Proste blbost, co na to více říct. Párkrát se zasmějete, ale pointa nikde. Jediny co se mi libilo tak byla scena z GTA.

Iron Man (2008)

Akce střídá akci, tak se mi to líbí. Dobře zpracovaný, příběh dobrý - jen se divim ze puvodni prototyp vypadal hroziveji nez ten novy. Mimochodem Gwen Paltrow v tomhle filmu vypadala moc dobre :-)

VALL-I (2008)

Velice příjemné podívání pro celou rodinu. Roztomile žvatlající Wall-E a jeho láska Eva pro mě vytvořili skvělou dvojku, proto jsem se po celou dobu tohoto skvěle zpracovaného animáku nenudil. Určitě je všem jasné odkud se vzal roztomlý vzhled Wall-E , samozřejmě Číslo 5 kterého jsem děsně hltal. Pro mě potěšení podívat se na tento film. 95% - 5 hvězdiček.

Sbohem, baby (2007)

Skvělé drama o zamotaném únosu málého děvčátka plném zvratů u kterého nelze hodnotit jinak než 5 hvězdiček. Musím říct že jsem Benu Affleckovi za kamerou příliš nevěřil, ale o svých kvalitách mě dokonale přesvědčil. Výborný scénář, skvěle natočené prostě nádhera. Morgan Freeman jako vždy nezklamal a předvedl bravurní výkon. Společně s Americkým gangsterem dle mě jeden z nejlepších filmů natočených v roce 2007. Bravo!

Dedication (2007)

Začátek mi přišel takovej zmatenej a vcelku o ničem. Do půlky jsem se snažil film víceméně pochopit, ale nakonec se mi to hodně líbilo. Mandy Moore je výborná herečka, příběh byl dobrý, jen na můj vkus divně natočené a sestříhané. Ale jinak jo, na čytři hvězdičky to u mě stačí.

Určitě, možná (2008)

Asi jedna z nejhezčích romantických komedií co jsem měl možnost shlédnout. Neuvěřitelně příjemné herecké obsazení (vážně mi nevadil nikdo), skvěle odvedená práce režiséra a navrch hezky zpracovaný příběh. Mě nezbývá nic jiného než dát plný počet a poznámku, že se musím podívat min. ještě jednou.

Poloprofesionál (2008)

Will Ferrell dokáže v pohodě sám utáhnout celou komedii, ale v tomhle případě se to moc nepovedlo. Předvídatelná komedie o basketbalu, kde to tým loserů může dotáhnout do NBA. Po pravdě jsem se u této komedie ani moc nebavil, spíše se jsem se nějak donudil až do konce. Takže dvě hvězdičky, ale Will umí lepší komedie.

Vítej doma (2008)

Prijemna rodinna komedie ktera nezklamala, ale ani nicim neprekvapila. Vcelku ohrany pribeh kdy prijede RJ jako ,,horší" člověk což se při šťastném happy endu změní. Nicmene jsem se pobavil, popravde se mi jeste nestalo ze bych se u komedie s Martinem Lawrencem nebavil. Ale je to vicemene o vasem vkusu zda se toto dilko bude libit, takze se nemuzete divit ze nekdo ho okamzite zavrhne.

Wanted (2008)

Velice dobrý akční film - takhle si ho nějak představuji. Ze začátku mě film příliš nenadchl, protože začátek je sám o sobě takový ospalý. Nicméně když se v krámě objevila Angelina Jolie (já že jí úplně nežeru, ale v tomhle filmu mi hodně sedla) , tak mě film plný akce vtáhl a až do konce nepustil. U filmu jsem se víceméně ani chvíli nenudil - 4 hvězdičky.