Asterix a Olympijské hry (2008)

Zatím nejslabší ze všech tří dílů. Nejspíš to bude asi tím, že není Asterixem již Christian Claviere. Ale prijemne se u teto komedie pobavite jako v predchozis dilech, na nedelni odpoledne komedie jako delana.

V Bruggách (2008)

Příběh o muži, který zastřelil malé dítě a kvůli tomu se svým partnerem odletěl do Brugg, přičemž si neustále vyčítá své počínání. Vtipné dialogy střídají pocity člověka, který se nemůže smířit se svou vinou či jeho partnera, který má Raye zabít kvůly příkazu od šéfa Harryho. Ken ale nedokáže Raye zabít a později sám skočí z věže,aby Raye zachránil před zabitím od Harryho, který přijel do Brugg vše vyřídit sám. Vcelku zajímavý film, nicméně to nemění nic na tom , že jsem si ze začátku chvílema připadal spíše jako v průvodci po Bruggách. Naštěstí se ale vše zhruba v polovině filmu zlomilo a nemohl jsem od druhé poloviny odtrhnout oči. 4 hvězdičky

Život Briana (1979)

Muzu k tomu rict jen tohle, pokud mate radi Monty Pythona a radi se zasmejete, muzu jenom doporucit. Hlavne posledni scena s pisnickou je genialni...

Comeback (2008) (seriál)

Čistě z hlediska tvorby tv nova konecne neco na co se i da divat. Prvni serie dle me byla vtipna, ale druha uz trochu ztraci. Nicmene s ohledem na ceskou produkci serialu je to vtipne a jedine, na co se z tvorby tv nova divam.

Alf (1986) (seriál)

Tak nedávno jsem zkouknul komplet všechny díly a mohu říci, že jsem se nehorázně nasmál. I po těch letech geniální seriál. Hodně si uvědomuju, že jako malej sem 80% vtipů nepochopil.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Jednička byla lepší - to musím říct pro začátek. Jak jsem četl některé komentáře tak musím souhlasit že hlavní postava Hellboye se mi ve filmu ztrácela. Humor z jedničky také víceméně zůstal, ale chyběla mi tu více akce. Nicméně Del Toro to opět zvládl - díky tomu u mě 4 hvězdičky.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Jak řekl Golfista, co díl, to vtipná jednohubka. Po zhlédnutí osmy serií musím konstatovat, že je to jeden z nej seriálů co jsem kdy viděl. První až šestá série výborná, v první polovině šesté se mi sice trochu zdálo, že seriál pokulhává, ale nakonec se vytáhl na svou úroveň a osmá mě osobně přišla společně s první nejlepší. Navíc když si vezmu, jakou rychlostí jsem seriál zhlédl, tak tomu odpovídá hodnocení. Důvod je zřejmý, prostě jsem nemohl od tohoto geniálního dílka odtrhnout oči. Herci hrají výborně, skvělé příběhy, parádně natočené a jedna z nejlepších znělek, kterou jsem u seriálu viděl. Nakonec poslední díl osmé série (tudíž i nejspíš poslední celkově) mě naprosto odrovnal - skvělé, vtipné a absolutně důstojné ukončení seriálu, no prostě jsem si pobrečel. BRILIANT! Oblíbené postavy - Perry Cox a Elliot Ried. Plný počet bez jediného náznaku pochybností.

Tvrďák Taylor (2008)

Komedie která mi ani moc vtipná nepřišla. Příběh o 3 šikanovaných dětech kterým má pomoci bezdomovec Taylor mi nepřijde jako příliš dobrý nápad. Díky Owenu Wilsonovi, na to jaké věci se to upsal 2 hvězdičky.

Street Kings (2008)

Pěkné policejní drama o levotách policjtů, kde není nouze o pěkné přestřelky. Dobrý scénář, skvělí herci a film napínavý po celou dobu. O K.Reevesovi zpočátku nevíte zda je špatný či dobrý, ale pak se to vrátí do trochu předvídatelných kolejí, nicméně dorbých. Po Constantonovi a Matrixovi dle mě nejlepší jeho role. Takže čtyři hvězdičky myslím že jsou tak akorát

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Povedená komedie u které jsem s hodně zasmál. Steve Carrell byl výborný, příjemně mě překvapila i Anne Hathaway. Takže pokud máte rádi komedie a dokážete brád narážky na Jamese Bonda s nadhledem, tak toto dílko je jak dělaný.