Báječná léta (1988) (seriál)

Pamatuji si, že tento seriál o dospívání dávali na ČT1. Docela sem to sledoval když sem prišl z treninku a vim že se mi to libilo. Takže 4 hězdičky.

A co když je to pravda? (2005)

Nádherná romantická komedie. Velice příjemné herecké obsazení. Ať si každej říká co chce, mě se to hodně líbilo.

Kamarádova holka (2008)

Já sem dostal co sem cekal. Prijemna komedii u ktere se zasmejete, herecke obsazeni mi sedlo. Takže já můžu doporučit jako oddychovku. A musim rict ze Kate Hudson si zacinam oblibovat cim dal vic.

Divoška (2008)

Nic sem od toho nečekal, překvapivě zaujal. Svěží teenagerovská komedie, která přesně splňuje svůj cíl. Emma Roberts taktéž velice příjemně překvapila.

Lovecká sezóna 2 (2008)

Oproti jednicce hrozna nuda. Vtipna scenka mi prisla snad jenom jedna. Takze pro me velike zklamani.

Quantum of Solace (2008)

Pomstou hnaný James Bond byl dobrý, ale na víc než čtyři hvězdičky to není. Je to v pohodě , Olga byla sympatická, ale čekal jsem od toho jako od celku více.

96 hodin (2008)

Tak tohle je hodně povedený dílko. Skvělá akční pecka od které jsem dostal přesně to, co jsem očekával. Liam Neeson svou roli zahrál bravurně, zápletka byla taky výborná. Na to kolikrát tady už bylo téma s únosem, tak zde to zvládli s bravurou. Takže já můžu jenom poděkovat za skvělý akční filmový zážitek.

Nebe a dudy (1941)

Nádherná stará česká komedie, já že tyhle typy starých komedií moc nemusím, ale tahle je výborná. Ti malí kluci sou dokonalí. Viděl sem jí už asi 5x a furt se mi líbí. K tomu vynikajíci herci J.Marvan a J.Plachta - paráda.

Velký maturitní mejdan (2008) odpad!

Jo to je ta blbost o večírku a učiteli kterej ho chce za každou cenu zrušit??? Jo je to ono, takže ode mě odpad.