Labyrint lží (2008)

Mě to přišlo takový utahaný, bez života. L. DiCaprio se mi do této role ale vůbec nehodil (přišel mi spíš jako trosečník, než agent), Russell Crowe (a to že on mě málokdy zklame) také ne. Sem tam nějaká ta akce je dobrá, ale víceméně je to jenom uspávačka, ve které sledujete všelijaké machinace, ale v podstatě se nic neděje. Ridley Scott je výborný režisér, ale umí natočit mnohem lepší filmy než je tento.

Expres (2008)

Výborný sportovní drama, které mě nezklamalo ani v nejmenším. Když sem poprvý slyšel, že je to podle skutečný události, tak sem očekával klasiku ve stylu vyšvyhnutí na vrchol a sláva, ovace a konec filmu. Což se tady sice také stalo, ale konec mě hodně zasáhl, umřít ve 23 letech nepřeju nikomu. Skvěle odvedené, příjemné obsazení. Řadim to určitě do nejlepších sportovních filmů. Plnej počet

Superbad (2007)

Ale jo, vcelku dobrá teenegarovská komedie, docela sem se zasmál (hlavně u těch polišů). Dobrý příběh, slušně se to dle očekávání zamotalo, ale co sem teda nečekal, ten volný pád Setha přímo na tu holku. To sem se málem složil smíchy. Jo dobrý, na pobavení dobrý.

Velcí bratři (2008)

Mě se to líbilo. Předvším výborné dialogy a herci jsou, to co vás u této komedie zaujme. Já jsem se zasmál, takže dobrý. Na příjemný zpetření večera doporučuju. P.S. Ten malej černoch je borec :-D

Yes Man (2008)

Konečně zase nějaká novější komedie u které se zasměji a předem říkám, že Jim Carrey je borec. Herecké obsazení dobré, námět trochu okopčený z Lhář,Lhář, ale co. Po dlouhý době komedie, která za něco stojí a u který sem se fakt od srdce zasmál. Zoey mě příjemně překvapila a jak sem psal na začátku, konečně zase něco vtipnýho a novýho, ne jako ty blbiny typu Date Movie a tak. Jen takovýchto komedií víc! ****

Ten Největší (2007)

Vcelku příjemná podívaná, hlavně mě potěšila přítomnost Jeniffer Morrison. Ale jinak na to, že je to ,,komedie", tak bych čekal, že se budu smát. Což se mi zrovna mockrát nestalo. Nicméně úplně k zahození to taky není, pokud chcete na cvhíli vypnout tak se docela i vyplatí tuhle komedii zkouknout. Dě jcelku předvídatelný, ale u kterého filmu takovéhoto ražení není (mě osobně to už ani nevadí). Řekl bych průměr.

Milionář z chatrče (2008)

Tak za prví jsem si říkál, jaký to asi bude, protože sem si nedokázal představit film s indama (nic proti nim jako národnosti), za druhý, když si vzpomenu jak dopadla Boylova Pláž, tak jsem se na tento film chtěl podívat už jen kvůli zdejšímu hodnocení. Ale skara se to povedlo. Skvělí herci, skvělá kamera, skvělá režie, skvělý příběh, skvělá hudba, skvělé všechno. Od filmu jsem od začátku nedokázal odtrhnout oči. Já nemám co vytknout, pro mě jeden z nejsilnějších (ba jestli ne nejsilnější) filmový zážitek za poslední rok. EXCELENT!

Gran Torino (2008)

Opět další dobrý film z dílny Clinta Eastwooda. Film, který hodně pojednává o rasismu a koneckonců i hrdinství. Co mi teda moc nesedlo tak vyjma Clinta herci, to nebylo úplně ono. Jinak zajímavý příběh, skvěle natočené. Co si ale říkám, že bych teda nechtěl mít vnoučata jako hlavní představitel. To se nedivím, že je příliš nemusel. Jinak řemeslně dobře odvedené, ale přece jenom mi tam něco chybělo, takže čtyři.

Bílá vrána (2008)

Jedním slovem výborný. Další dílko, které se nenápadně krčí stejně jako Keith v ústraní kvůli zdání teenegerovského rádoby dramatu, přestože se jedná o výborná dramata , která mnohdy nejsou k vidění u věhlasnějších jmen. Ale oboje byli skvělé. Zpátky k vráně. Hodně silný příběh, skvělá kamera, výprava a především herci (pro mě je Luke Ford od teď pan herec, protože takhle skvěle zahrát autisu klobouk dolu.) Jsem rád, že se takovýchto děl točí čím dál víc, protože doopravdy chytnou za srdce, vyvolávají emoce a já si říkám, že život Thomase bych asi nevydržel. Takže plnej počet a BRAVO!

Jen přes její mrtvolu (2008)

Nuda. jediné dobré bylo herecké obsazení, jinak zápletka dá se říct nulová, celý film sem jen tak prošel a po pravdě sem se po nějaké chvíli přistihl, že vlastně nekoukám na tenhle film, ale nad něčím přemýšlím. Konec hodně předvídatelnej. Já mám romantický komedie rád, ale tohle mi nesedlo. Neurazí, ale víckrát to vidět taky nepotřebuju.