Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Statham je borec a Amy Smart nadherna baba, ale tim to konci. Nejvic me z filmu dostal ten zacatek (vlastne ukonceni prvniho dilu), jinak mi to prislo takovy roztekany, chvilema hodne streleny. Film je sice totalne nabouchanej akci, ale presto sem cvhilema se nezbavil dojmu ze je to nuda a blbina. Takze jednicka se mi hodne libila, ale tohle na me bylo az moc preplacany (hlavne ty scenky mezi pribehem byli mizerny).

Smrt čeká všude (2008)

Herecké obsazení mi teda příliš nesedlo, podané to bylo pěkně, ale příběh mě celově zase až tak moc nechytl. V momentech kdy odstraňovali bomby či stříleli po té budce mě film hodně bavil, ale ty části mezi mě nesmírně nudili (prostě se mi film propadal do hlubin neutuchající zybtečné zdlouhavosti). Takže podle mě průměr a přišlo mi to až přehnaně dlouhé.

Rychlí a zběsilí (2009)

Já sem dostal, co jsem očekával. Nádherně se prolínají akce, původní obsazení mě doslova nadchlo a ta hudba, to je v ryhcle a zběsile vždy lahůdka. Jediné co mě docela dost zamrzelo, byla hned ta úvodní scéna s letícím přívěsem. Tou si mě příliš nezískali, ale jinak dle očekávání. Na pět to není, ale čtyři jsou adekvátní.

Nouzový východ (2008)

Herci výborní, skvělá hudba (to především), zajímavý příběh. Nicméně sem se chvilkama docela nepříjemně nudil, což mi trochu při hodnocení tohoto filmu ubralo. Jinak ale velice poutavé.

Tobruk (2008)

Konečně český film, který po delší době stojí za to. Dobří herci, pěkně zobrazené prostředí války, skvělý zvuk a kamera. Chvílema to bylo jemně ,,otupělé" ve smyslu, že se prakticky nic nedělo a jen ste čekali co bude, takže možná i malinko v jistých úsecích nudilo. Ale jinak konečně skvělý český válečný film. Nicméně nebýt toho ukončení, možná bych přemýšlel i o pěti. Rozhodně se to ale hodně povedlo.

Travička zelená (2008)

Já jsem se hodně nasmál. Především ten začátek v té tajné laboratoři mě dostal. Seth Rogen mě opět pobavil a nezklamal. A ten konec.. Dle mě prostě nářez. Vzhledem k tomu, že v mém okolí hulí téměř každý (se divím, že sem se udržel a nehulím), tak mi ty hlášky přišli hodně podařené. Čtyři sou akorát.

Marley a já (2008)

Hodně příjemná romantická (nebo rodinná, to je jedno) komedie s velice sympatickým hereckým obsazením. Na to, že má film 2 hodiny, tak mi uplynuly jako voda. Řemeslně dobře odvedené, pěkný příběh a skvělá zábava. Škoda jen smutného konce, ale tak trochu se to dalo čekat. Nicméně příjemné překvapení a konečně zase pěkná rodinná komedie

Zakázané království (2008)

Já ,že mám Jet-liho a Jackieho rád, ale s tímto dle mě šlápli trochu vedle. Postavy mi prišli takové ,,nedotáhlé", např. ten Opičí král - tomu sem jsem se mohl pouze smát. Téma otřepané, ale překvapivě zase až tolik nenudí. Nicméně za herecké obsazení tři hvězdičky, ale spíše slabší průměr.

Znovu od začátku (2007)

Takový ten klasický šumák. K večeru si to pustit, příjemně u toho relaxovat, v ten večer vás to pobaví ale za týden už si na tuto romantickou komedii nevzpomenete. Jen co bych chtěl ještě dodat je, že herecké obsazení mi bylo spíše nesympatické.

Sex Drive (2008)

Tak já sem teda viděl necenzurovanou edici, ale musím říct, že sem se u toho řezal pořád, takže svůj účel splněný na výbornou. Nechápu tak nízký hodnocení, když se díváte na komedii tohoto ražení, tak to přece musíte trochu čekat co se tam objeví ne??