Tropická bouře (2008)

Začátek naprosto skvělý a nehorázná sranda ale pak to trochu vyšumí a vrátí se to zpět až po půlce filmu. Herci to zvládli dobře, já jsem se docela dobře bavil po celou dobu filmu. Hlášky producenta mi přišli tak vtipný, že jsem spadl z postele když jsem se na to díval (nekecám,vážně),nebo porovnání retardů od Robert Downey Jr - mazec. Já jsem od tohoto filmu moc nečekal, takže pro mě překvapení, které se mi moc zamlouvá a minimálně jednou se chci ještě na tuto akční komedii podívat. Takže Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr., Tom Cruise a spol. bravo. Tom Cruise: Podívej sráči, mám teď práce nad hlavu, tak odprejskni, než ti ufiknu ptáka nacpu ti ho do prdele :D

Speed Racer (2008)

Slušný film, zajímavě vizuálně zpracované, výborné triky. Příběh se rozvíjí přesně tak rychle jako si to představuji i u ostatních filmů, herci odvedli slušné výkony a až na bitku v horách, kdy to skákalo hroznou rychlostí z osoby na osobu vcelku řemeslně parádně odvedené.

Čarodějky (1996)

Akorát hezký ženský, na kterých staví příběh, který není ani moc zajímavý.

Účastníci zájezdu (2006)

Příjemná komedie , která zcela realisticky ukazuje jak vypadají takovéto zájezdy. Velice příjemně jsem se bavil od začátku až do konce. Už jen knížka od M. Viewegha byla hodně vtipná a v této komedii to zobrazili velice dobře.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Předvídatelná, ale pěkná romantická komedie s Cameron Diaz a Ashtonem Kutcherem. Příběh o tom, jak se tihle dva opilý vzali, druhý den vyhráli 3000000$ a musí spolu zůstat minimálně půl roku aby peníze dostali. Je zde pár vtipných momentů, hlavně když si neustále oba dělají naschvály kvůli penězům, porce romantiky je zde tak akorát. Prostě příjemná romantická komedie, která potěší.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Prostě klasika, skvěle nakreslené a navíc nesmírně vtipné. Bravo soudruzi

Babylon A.D. (2008)

Já jsem od tohoto filmu naštěstí nic neočekával, ale co k tomu říct? Slušný začátek, který se pomalu, ale jistě rozvíjel, začínalo to být zajímavé a najednou konec filmu?! Co to je?? Na to, jaký měl tento film dle mého skromného názoru potenciál, byl velice zvláštně natočený a dá se o něm říct, že až na pár výjimek v podobě pár hlášek a akčních scén vcelku nudný. Podle trailerů tento kousek vypadal velice zajímavě, ale po zhlédnutí celého filmu jsem velice zklamaný. Vin Diesel táhl celý film dobře, ale to, jak byl tento akční film ukončen je pro mě naprosto zarážející záležitost. Prostě to vypadalo, jako by ho uťali v půlce filmu. Takže nakonec u mě, myslím, že po právu dvě hvězdičky (a to jen díky Vinovi) a naprostý propadák.

Pro ptáčky (2000)

Na to jak je tohle dílko krátké tak neuvěřitelná sranda. Já si prostě Pixar hodně oblíbil.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Jedna z těch zdařilých parodiích, u kterých se ze srdce zasmějete, ale ne jako ve stylu (tím myslím hodně přiblblý styl )Scary Movie. Místy skvělé hlášky a žid který veze mešní víno mě docela dostali. Toto dílo se dá už považovat jako klasika. Ale stačí to jen na tři hvězdičky.

Asterix a Kleopatra (1968)

Prostě klasika, miluju kresleného Aterixe a tento díl považuji hned po 12 úkolů pro Asterixe za nejlepší. O tomto dílů se nedá říct nic jiného než , že se francouuzům povedl. A stavby architekta Edifa neměli chybku. Úžasná klasika pro jakýkoliv den i pro dospělé.