Krok za krokem (1991) (seriál)

Za prvních pět sérií plnej počet, po odchodu Codyho už to bohužel nebylo ono a za poslední série bych dal max. dvě hvězdičky. Po dlouhé době potom zase výborný díl 7x18 a návrat Codyho (viděno naposledy komplet v roce 2009).

Osudový dotek (2004)

Párádní dílko. Dobré osazení, skvěle natočené. Je vidět, že i bez hvězd se dá natočit párádní film jako tento. Zajímavý příděh dělá z tohoto filmu brilantní záležitost, u které si nevydechnete a nenudíte se, prostě jste napjatí jak to nakonec Evan vyřeší. Když k tomu přídáte skvělý soundtrack jako tento, prostě paráda.

Na Hromnice o den více (1993)

Výtečná a navíc inteligentní komedie se skvělými herci Billem Murrayem a Andie MacDowell. Mohu pouze doporučit...

Crash (2004)

Tento film mě osobně naprosto nadchl. Dokázal zobrazit mnoho problémů, které vás díky tomuto filmu zasáhnou. Zaručeně si odnesete určitě nějaký zážitek, který budete mít ještě nějakou tu chvíli v hlavě. Během filmu se vystřídá několik postav, z nichž se nedá říct, zda-li je někdo dobrý či špatný, což se ukáže v rozhodujících okamžicích. Pro mě 5 hvězdiček.

S čerty nejsou žerty (1984)

Moje absolutně nejoblíbenější pohádka - u mě se jí vyrovná snad jen Ať žijí duchové. Kde jsou ty doby, kdy se točily takovéto nádherné příběhy. O Vánocích i pokud jindy běží v TV si ji nikdy nenechám uniknout, prostě paráda.

Dr. House (2004) (seriál)

Tento seriál jako by byl napsaný přímo pro Hugha Laurieho. Jeho naprosto nepřehlédnutelný charakter drží tento seriál na ohromně vysoké úrovni po všechny série. Nedokážu si představit někoho jiného v titulní roli dr. House. Navíc jeho hlášky ve stylu černého, sarkastického a arogantního humoru si pro mě vytvořily pevné pouto. Dokonce mi i u tohoto seriálu nevadí dabing, což je u mě co říct. Seriál sice malinko s posledními sériemi ztrácel na dechu, ale i tak je to jedno z nejlepších ve svém žánru, co jsem měl možnost zhlédnout. Plný počet a u mě v TOP10 se zaručeně hned tak neztratí.

Kmotr (1972)

Já osobně mám pro filmy s mafiánskou tématikou obrovskou slabost. V tomhle filmu jsem neobjevil jedinou věc, která by mi vadila a přestože má 169 minut, tak jsem se nenudil ani vteřinu. Skvělí herci, skvělý příběh, skvělé všechno. Nemůže následovat nic jiného než plný počet.

Forrest Gump (1994)

O tomhle filmu se dá říci, že se prostě neokouká. Skvělý příběh, excelentní herecký výkon Toma Hankse a skvělá zábava po celých 142 minut. Prostě klasika, která nezklame dle mě v ničem.

Zelená míle (1999)

Parádní citovka, kterou můžu vidět neustále dokola. Skvěle zpracované, skvělá kamera a především příběh. Vzhledem k délce filmu nenudí ani chvilku a Tom Hanks a ostatní herci táhnou tento film k dokonalosti. Plnej počet.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Další skvělý seriál. První řada mě naprosto nadchla, především postava TBaga je excelentní. Od druhé řady jsem tolik nečekal, ale mé očekávání bylo bohudík nesprávné. Škoda ale poslední řady, ta bohužel v napínavosti rapidně klesla (vše příliš přeplácané) takže proto ž pěti hvězdička dolů.