Agenti nula nula (2004)

Proc jenom tak spatny film muze dostat celou hvezdu. Odpoved je jednoducha. Opravdu ale opravdu krasne slecny a bylo jich moooc.

Hra na schovávanou (2005)

Opravdu nebyt toho konce, tak je to podivana, na kterou se nezapomina. Nicmene vytecny herecky vykon Dakoty.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Tomuto stylu se rika komedie, ujete, nabyte engergii, ftipem a hlavne ani v jednom momemtu nudne. A ta sprska znamych hercu, kteri si tam prisli jenom steknout potesi kazdeho.

Agentky D.E.B.S. (2004)

Neda se hodnitit jinak nez dvema hvezdama, protoze jako komedie bez poradnych ftipu, spise jsem to bral jako romantiku, kdyz se zamerite jen na vztah mezi Lucy a Amy je to neco zvlastniho a pekneho, ktere dela film zajimavym.

Оseam (2003)

Jak bych vsak naopak vyzvdvihl konec, ktery da celemu pribehu tvar a hodnotu. Cele se mi to zdalo trosku nudne, chvilemi hodne smutne a nejak moc chytre dialogy, hlavne Gilson. Ktere k nemu vubec nesedely. Ale ten konec mne opravdu dostal.

Ong-bak (2003)

Krasne bojove sceny ale to je malo. Kdyby tam byl nejaky lepsi scenar tak bez debat za 5*

Láska nic nestojí (2003)

Proflaknute tema to bylo urcite. Ale co kdyz to frci, da se tomu dobry napad a scenar. Tak to neni vubec spatna romanticka komedie. Asi jsem byl v nejakem dobrem rozpolozeni ale tento snimek mne opravdu chytl a vtahl do deje, ktery byl prolozeny silenym Alvinovym otcem.

Escaflowne (2000)

Ze zacatku jsem byl hodne natesen na dobrou akci a kvalitni filmek, coz byl ale neco tomu schazelo. Porada se to ubiralo sestupujici tendenci az mne to v nekterych scenach prestalo bavit ale zase moc pekne udelane anime

Království nebeské (2005)

Ono na jednu stranu pekny filmek napodivany, zajimave zabery a strihy, pro oko divakovo nezvykle z historickych velkofilmu ale zacinalo mne to nekdy nudit. Proste v prumeru jsou to jen 3 hvezdy. Myslenky byly ve filmu dobre ale nezapadaly do primocareho deje.