Teorie všeho (2014)

Líbilo by se mi, kdyby to bylo pojato trochu více jako dokument (doplnit tam nějaká data apod).

Tramvaj do stanice Touha (1951)

Já se tedy dost nudil a postavy si mě nezískaly. Tak nějak mi bylo jedno, jak to skončí.

Zaklínač - Vzácný druh (2019) (epizoda)

Opět, člověk, který nečetl knihu nepochopí, proč je drak mrtvý (otrávili ho sedláci). Ostravské nářečí trpaslíků je logické, ale více se mi líbilo to hanácké, které je v knize.

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

jen ta Jenefer mi přišla tak nějak hezčí před proměnou - zvolené líčení ji podle mě nesluší

Zaklínač - Čtyři marky (2019) (epizoda)

*** jen za to, že tam je mládí Jenefer, což v knize nebylo a docela to vysvětluje její pozdější jednání (jinak spíše **)

Zaklínač - Začátek konce (2019) (epizoda)

Geralt super (teda jako volba herce), s ostatními postavami se budu muset sžít. Vadí mi, že je to natočeno tak, že některé zásadní části děje člověk, který nečetl knihu nepochopí a to je podle mě špatně. Např. proč se Geralt vrátí na trh, když večer řekl, že jde pryč??

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Při sledování filmu jsem se dost nudil a pořád čekal až se něco stane a ono se to po dvou hodinách stalo. Myslím, že kdyby se film o hodinu zkrátil, bylo by to lepší. Brad Pitt filmu dost pomohl a jediný mě bavil celou dobu.

Barbar Conan (1982)

Viděl jsem film až teď, což je asi chyba, před 20 lety bych byl asi mnohem více nadšený. Hudba vynikající (je to jeden z mých nejoblíbenějších soundrack), ale hlavně ze začátku filmu mi tam přišla zbytečně hlasitá a trochu mi kazila dojem. V druhé půlce už jsem to tak nevnímal. 6/10