Strážci Galaxie (2014)

Kopie hvězdných válek, ale ve srovnání s Han Solo o dost lepší. Nenudil jsem se.

Dabing Street (2018) (seriál)

Spíše bych dal 3*, ale přidávám jednu za "filcky".

Terapie láskou (2012)

zajímavý nápad, natočit film plný šílených lidí a ono to funguje P.S. Trochu mi dojem z tohoto filmu zkazil příšerný český dabing - v originále by to mohlo být ještě o něco lepší.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Není to zas tak špatný film, moje hodnocení se vztahuje k předchozím dílům, kde jsem dal 4* a tento je prostě o dvě horší. Hrozně jsem se nudil a konec filmu - no comment.

Pojedeme k moři (2014)

Ukazka, jak se da s malem natocit vyborny film.

Ghoul (2015)

Řekl bych průměrný horor, nejsem fanda tohoto žánru a moc jsem jich neviděl, tak nemohu úplně soudit. Každopádně tři hvězdy dávám za to, že je to dílo českého tvůrce a na to je to myslím dost dobré.

Nenasytná Tiffany (2015)

4* je asi trochu moc, ale 3,5 si to dle mého názoru zaslouží, dobrý mix komedie a "hororu" a stačí na to 4 herci

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tento film stojí za to vidět v kině, dvě hodiny hlasité akce v rytmu metalové hudby, to se jen tak nevidí. Jsem rád, že jednou za čas je někdo ochoten risknout natočit něco, co se vymyká průměru. Trošku mi chyběl nějaký zajímavější závěr.

Jan Hus (2015) (TV film)

Pěkné kostýmy, Hádek v roli Husa se mi taky líbil. Ocenil bych více záběrů z exteriérů (hrady a kostely ve kterých se děj odehrává) a také více informací, prostě pojmout film více jako dokument.

Nymfomanka, část II. (2013)

Hrozná nuda, asi se nedá natočit 4 hodinový film, který by byl zajímavý a nenudil. Zkazilo mi to dojem z prvního dílu, který by byl jinak výborný.