Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Nemohu říct, že bych se dívala na kdovíjak solidní horor. Zápletka s dívkami vypadala dost slibně. Pak se to ale celé nasměrovalo do táhlého a vcelku nudného šinutí se ke konci. Fakt nic moc.

Gran Torino (2008)

Silný příběh natočený s citlivostí a drsností zároveň. Clint Eastwood je jako vždy naprosto excelentní. Celkově je film skvělým zážitkem.

Z popela (2024)

Bylo pro mě dost zajímavé sledovat saudskoarabský snímek. Z filmu byla cítit odlišná mentalita nejen příběhem, ale i zpracováním. Šlo o poměrně dramatický příběh s důležitým poselstvím nejen té hlavní dějové linky, ale i různých okolních střípků. Opravdu jsem si to užila. Jediné, co mi přišlo úsměvné, tak byl ten požár, to ještě tvůrci neměli moc vymakané, aby to působilo realisticky a ne jako trik z klobouku kouzelníka Pokustóna.

Pod černou vlajkou - Série 4 (2017) (série)

Jaká škoda, že čtyřkou to končí. Tato série byla ze všech nejakčnější a přesto mě v ní hodně bavily i dialogy. Hlavně mezi Flintem a Dlouhánem. Závěr taky dost dobrý i když maličko předvídatelný.

Pod černou vlajkou - Série 3 (2016) (série)

S každou sérií má seriál vzestupnou tendenci. Trojka je peckovní, do děje se připlétají nové postavy a víří již tak rozvířený prach místních událostí.

Pod černou vlajkou - Série 2 (2015) (série)

Druhá série mě bavila o dost víc než první. Je víc akčnější, intrikánská a hlavní postavy se nám začínají hezky krystalizovat.

Pod černou vlajkou - Série 1 (2014) (série)

Dva nebo tři první díly mi trochu trvalo, než jsem se zorientovala kdo je kdo a kdo táhne s kým :))) Pak už to byla pohoda. Možná bych od pirátského seriálu čekala trochu víc akce na moři, ale i k tomu snad časem dojde, alespoň poslední díl to naznačil. Baví mě, že postavy nejsou ploché a už teď jsem napnutá, kam se jejich charaktery budou ubírat.

Neslýchané: Králové bažiny (2023) (seriál)

Edici "Neslýchané" mám moc ráda. Americkému fotbalu nerozumím ani co by se za nehet vešlo, ale bylo zajímavé poslechnout si příběh Aligátorů z Floridy. Něco nového jsem se dozvěděla, poznala zas pár jmen ze sportovního prostředí. Nicméně tento příběh mi nepřišel ničím extra výjimečný, myslím, že podobných týmů se najde po světě nespočet.

Nikdy není pozdě (2021) (TV film)

Určitě film s velkým potenciálem, který má divákovi co nabídnout. Bohužel je z něj hodně cítit, jak autoři tlačili na pilu líbivosti jakože dramatických scén, což působí dosti uměle. Kelly Hu byla skvělá a ráda jsem po letech viděla i Shannen. Závěr doják, tak jak to je u televizních filmů zvykem.

Letecké katastrofy - Série 20 (2020) (série)

Opět velmi kvalitně zpracovaná série plná dramatických okamžiků a důležitých odhalení.

Časové pásmo bylo změněno